Pandora مجموعه الماسهای ایجاد شده در آزمایشگاه برلیانس را راه اندازی می کند

[ad_1]

Pandora Brilliance اولین مجموعه الماس ایجاد شده در آزمایشگاه با نام تجاری جواهرات و اولین محصول خنثی از کربن است. این پیشنهاد جدید خیره کننده ، تعهد پاندورا برای خنثی شدن از کربن تا سال 2025 را نشان می دهد و هدف آن فقط استفاده از 100 درصد طلا و نقره بازیافتی تا آن تاریخ است ، زیرا این برند در حال حاضر از 99٪ جواهرات خود از سنگ های ساخته شده توسط انسان استفاده می کند.

مجموعه Pandora Brilliance شامل حلقه های الماس گرد ، دستبند ، دستبند ، گردنبند و گوشواره های ساخته شده با مهارت ، دست ساز 0.15 تا 1 قیراط است. هر الماس Pandora Brilliance با قیمت مقرون به صرفه تر از 250 تا 1،290 پوند موجود است که در 14k طلای زرد جامد ، 14k طلای سفید جامد و نقره استرلینگ قرار دارد. الكساندر لاسیك ، مدیر عامل پاندورا در بیانیه مطبوعاتی گفت: “پاندورا تلاش خود را برای در دسترس قرار دادن جواهرات باورنكردنی برای مردم بیشتر ادامه می دهد و امروز من افتخار می كنم كه معرفی Pandora Brilliance را اعلام كنم.” “این مجموعه جدیدی از جواهرات زیبا طراحی شده با الماسهای آزمایشگاهی است. آنها به همان اندازه که زیبایی ماندگار دارند نمادی از نوآوری و پیشرفت هستند و شاهدی برای برنامه پایدار بلند مدت و بلند پروازانه ما هستند. الماس نه تنها برای همیشه لطفا برای اما برای همه ”

مجموعه الماس ساخته شده در آزمایشگاه Pandora Brilliance به طور انحصاری از روز پنجشنبه ، 6 مه در انگلستان راه اندازی می شود. ادامه مطلب را بخوانید تا از نزدیک به پیشنهاد زیبای خنثی کربن با نام تجاری اشلی گراهام و روزاریو داوسون نگاهی بیندازید.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>