Peloton Yoga Relaunch کلاسهای اسپانیایی و آلمانی را اضافه می کند

[ad_1]

اگرچه ممکن است فکر کنید Peloton فقط برای تمرینات دوچرخه سواری است ، اما سکوی تناسب اندام کلاسهای یوگا نیز برای کشش عضلات و آرامش ذهن شما برگزار می کند. برای گسترش پیشنهادات خود ، Peloton Yoga با سه مربی باتجربه جدید ، ماریانا فرناندز ، نیکو سارانی و کیرا میشل ، به تازگی در سطح جهانی راه اندازی شد. آنها همچنین علاوه بر انگلیسی ، کلاسهای یوگا را به زبانهای اسپانیایی و آلمانی نیز برگزار می کنند.

هنگامی که POPSUGAR با مربی Peloton و مدیر یوگا و مدیتیشن ، راس ریبرن صحبت کرد ، وی توضیح داد که وقتی Peloton Yoga شروع به کار کرد ، آنها می دانستند که بیشتر به اعضای یوگا برای دوچرخه سواری ، تمرینات تردمیل و قدرت در آنجا یوگا آموزش می دهند. کلاس ها. بنابراین آنها با تمرینات اساسی یوگا که مردم را با یوگا آشنا می کردند و همچنین کسانی که قبلاً یوگا تمرین می کردند را به چالش کشیدند.

اما اکنون که Peloton اعضایی دارد که فقط برای یوگا می آیند ، آنها با افزودن معلمان و کلاس های جدید کلاس ها گسترش یافته اند. “ما اکنون برنامه ای داریم که نه تنها برای اعضای ما که دوچرخه سوار و دونده هستند پر از تنوع باورنکردنی است ، اما اکنون همچنین تعدادی پیشنهاد دیگر برای یوگی های جدی خارج از روش های دیگر که فقط برای یوگا و مدیتیشن به Peloton می آیند ، داریم. ،” او گفت.

با این راه اندازی جهانی یوگای Peloton ، انواع کلاس ها و مربیان ارائه دهنده صداها و شیوه های منحصر به فرد یوگا ، دسترسی یوگا را برای اعضای آن بیشتر می کند. ریبرن گفت ، “این باعث افزایش آگاهی در عضویت ما می شود و همچنین افرادی را جذب می کند که شاید نمی دانستند Peloton یوگا ارائه می دهد ، اما اکنون Peloton را به عنوان بهترین پلت فرم برای تمرینات یوگا خود می بینند.”

یوگای Peloton به پنج عنصر منحصر به فرد تقسیم می شود که به اعضای مختلف در هر سطح اجازه می دهد تا به راحتی یک تمرین جامع و جامع یوگا ایجاد کنند. این عناصر عبارتند از:

  • پایه: اینها شامل Peloton Yoga Flows و Yoga Basics برای کمک به اعضا برای انجام یک تمرین یوگا و اطمینان به آنها برای شرکت در هر کلاس پیشنهادی Peloton است.
  • قدرت: این کلاسها برای تغییر شکل زندگی اعضا ، برای رفتن به سطح بعدی ، قدرت ، استقامت و قدرت داخلی ایجاد می کنند. ریبرن گفت: “ما می دانیم که بسیاری از اعضای ما واقعاً بدنبال آن نوع رشد و بالابردن تناسب کلی بدن خود هستند.”
  • تمرکز: این کلاسها به اعضا این امکان را می دهد تا درک عمیقی از ژست های خاصی را که در کلاس های یوگا Peloton می یابند ، کسب کنند و ترفندها و فنون کمی را برای ایجاد احساس بهتر در نظر بگیرند. آنها می آموزند که چگونه طیف وسیعی از حرکت را در تمرین خود داشته باشند ، و همچنین عمیق تر به ایده های فلسفی و متافیزیکی یوگا می روند. عنصر Focus در واقع در مورد کسانی است که می خواهند بیشتر از تمرینات یوگا خود استفاده کنند و بخشی از زندگی آنها باشد.
  • بهبود: این کلاس ها مکان مناسبی را برای کاهش سرعت ، نگاه به درون و تنفس در صورت نیاز به تنظیم مجدد و بهبودی ارائه می دهند.
  • وحدت: این کلاس ها شما را در حین یک رویداد یا زمان خاص هیجان زده و انرژی می بخشند و شامل کلاس های سری Artist Peloton ، کلاسهای خاص تعطیلات ، محتوای خانوادگی ، سری Peloton’s Breathe In Speak Up ، رویدادهای فرهنگی و همچنین یوگای قبل از تولد و بعد از تولد می شوند.

کلاس های یوگا Peloton از نظر زمانی محدود است و با انجام تمرینات کوتاه مدت 5 دقیقه ای ، تعدادی کلاس 10 و 20 دقیقه ای ، تا کلاس های 45 ، 60 و حتی چند دقیقه ای 75 دقیقه ای برگزار می شود. اکثر کلاسها بصورت زنده هستند و پس از تقاضا در دسترس قرار می گیرند.

مزایای بیشماری که یوگا می تواند ارائه دهد ، شامل احساس بهتر ، کاهش تنگی یا ناراحتی ، افزایش انعطاف پذیری و بهبود سریعتر تمرین می باشد. به گفته ریبرن ، در یك سطح عمیق تر ، یوگا در روز فرصتی برای انجام یك فعالیت بدنی است ، اما فعالیتی كه در آن الهام و درون نگری وجود دارد ، در آنجا احساس می شود كه می توانید برای كمی از شدت و شدت فشار را متوقف كنید. محرک در دنیای مدرن ما است. یوگا می تواند واحه ای برای جوان سازی و حتی راه اندازی مجدد سیستم باشد که به شما امکان می دهد بقیه روز یا روز بعد خود را احساس کنید که احساس می کنید از ابتدا شروع کرده اید. وی گفت: “یوگا واقعاً آن قدرت را دارد.”

این سوال که چگونه یوگا را در زندگی روزمره خود بگنجانیم اساساً به یافتن تعادل کامل شما برمی گردد. شما ممکن است هر روز ، یا شاید فقط یک بار در هفته یا هر دو هفته منتظر آن باشید. ریبرن گفت: “من همیشه طرفدار یافتن مقدار یوگا در هفته هستم که باعث می شود مشتاقانه منتظر کلاس های یوگا خود باشید ، به طوری که یوگا به عنوان یک قسمت اجباری از رژیم تناسب اندام و سلامتی شما احساس نشود.” یافتن این مقدار معمولاً روشی برای ایجاد یک تمرین مادام العمر یوگا است ، در مقایسه با خیلی زود انجام دادن و سوزاندن آن. امیدوارم ، Peloton Yoga بتواند به شما کمک کند مقدار مناسب یوگا را برای خود پیدا کنید!

منبع تصویر: Peloton

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>