Phoebe English and Stitch Fix Future of Workwear Collection

[ad_1]

طراح انگلیسی Phoebe English و سرویس سبک شخصی Stitch Fix در حال همکاری در یک مجموعه کپسول هستند که تجسم آنچه را که ما پس از همه گیری برای پوشیدن لباس می پوشیم ، تجسم می کند. با استفاده از نشانه هایی از سبک زندگی WFH انعطاف پذیرتر ، آینده لباس کار بیش از هر چیز اولویت را در اولویت قرار می دهد ، و کمد لباس های “جدید عادی” ما شامل لوازم اصلی لباس راحتی با طراحی مجدد هوشمند و مناسب دفتر است. فیبی انگلیس به POPSUGAR گفت: “در مورد آرزوی مناسب پوشیدن و لذت بردن از مد دوباره گفتگوهای زیادی انجام شده است.” “اما ، وقتی صحبت از لباس کار می شود ، می دانستم که تغییر کار در خانه به این معنی است که راحتی حتی در صورت بازگشت به سطحی از عادی بودن در اولویت خواهد بود و در نهایت نیاز است که طرح های ما این را منعکس کند.”

“طی یک سال گذشته ، ما با تغییر شکل ، تناسب و پارچه های مختلف لباس های خود ، به اولویت راحتی ، سهولت و روان بودن ، به موجودات جدیدتر و درونی خود پاسخ داده ایم.”

طراح نوظهور فیبی انگلیسی به دلیل خیاطی آرام و استفاده از مواد پایدار ، از زمان فارغ التحصیلی در همان کلاس Central Saint Martins 2010 با سیمون روچا ، شناخته شده است. انگلیسی به دلیل استفاده از زباله های بازیافتی در مجموعه هایش و تشویق راه حل های پایدار در میان طراحان و دانشجویان گروه WhatsApp “Fashion on Earth” ، صدای برجسته گفتگوی پایداری صنعت مد انگلیس است. انگلیس در کنار فعالیت های خود برای صنعت مد دایره ای ، با طراحان همکار بتانی ویلیامز ، هالی فولتون و کوزت مک کری ، شبکه طراحان اضطراری را تاسیس کرد. در طی ویروس کرونا ویروس 2020 (COVID-19) ، شبکه طراحان اضطراری با جامعه مد لندن ارتباط برقرار کرد و ایجاد 50،000 لباس جراحی و 10،000 مجموعه اسکراب برای کارمندان بهداشت انگلیس را ترتیب داد – این طرح برنده جایزه مد 2020 انگلیس برای سازمان شد.

همکاری فیبی انگلیس با استیچ فیکس ، تخصص وی را در طراحی های پایدار و خنثی از نظر جنسیتی با متخصصان انسانی ، الگوریتم ها و بینش مبتنی بر داده های یک پلت فرم شخصی طراحی می کند تا آینده لباس کار را تصور کند. انگلیسی گفت: “در طول یک سال گذشته ، ما با تغییر شکل ، تناسب و پارچه های لباس هایمان ، به اولویت راحتی ، سهولت و روان بودن ، به موجودات جدیدتر و درونی خود پاسخ داده ایم.” “این بینش ها بهمراه تحقیقات مفصلی که توسط Stitch Fix انجام شد ، من در مورد پیش بینی ها و ترجیحاتشان در مورد آنچه که از لباس کار پس از همه گیری می خواهند ، یک نمای کلی جامع از چگونگی لباس پوشیدن بریتانیا به من ارائه دادند.”

“با وجود این پایه محکم ، من توانستم فرایند خلاقانه طراحی و تجسم دقیقاً آنچه را که این لباس به نظر می رسد ، شروع کنم ، نه اینکه فقط در مورد ساختار و تناسب وسایل ، بلکه در مورد رنگها ، الگوها و انتخاب پارچه با دقت فکر کنم ، ما به عنوان مثال رنگ اصلی آبی را انتخاب کردیم ، زیرا تحقیقات نشان داد این رنگی است که ما در 12 ماه گذشته بیشتر از همه استفاده کرده ایم ؛ کمربند کششی به دلیل اولویت جدید پیدا شده برای راحتی ترکیب شده است. با افزودن یک کاپوت به ژاکت ، با الهام از این تحقیق که 33 درصد از آن را شناسایی کرده است [1,500] مردم در طول دوره قفل کردن اغلب لباس کلاه دار را انتخاب می کردند. این یک فرآیند بسیار مورد توجه بوده است و من واقعاً از غوطه ور شدن در خود لذت بردم. “

Phoebe English x Stitch Fix شامل یک کت بدون لباس ، لباس مجلسی به رنگ آبی عمیق و یک کت کلاه دار (بندرتمنته برای پیراهن و ژاکت) است که با شلوارهای آرامی ست می شود که برای راحتی شما از یک کمر الاستیک استفاده می شود. برای دیدن دقیق تر طرح ها ، به مطالعه ادامه دهید.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>