Pret a Manger اقدام به تهیه کروسان های پخت در منزل در تسکو می کند

[ad_1]

همانطور که یک سال کار در خانه را به دلیل همه گیری COVID-19 می گذرانیم ، بسیاری از افراد (از جمله من!) غذای یک قهوه و یک کروسانت از Pret a Manger را در رفت و آمد برای کار از دست داده اند. خوشبختانه ، پرت این خوراکی های خوشمزه را بسته بندی کرده است تا همه ما بتوانیم از آنها در خانه لذت ببریم.

روز دوشنبه ، فروشگاه ساندویچ فروشی اعلام كرد كه هم اكنون می توانید كروسان های پخته شده در خانه را تهیه كنید كه دارای سه طعم تمام کره ، شکلات و همه کره کره گیاهی هستند. این کروسان ها در بسته های شش تایی با قیمت هر پوند 3 پوند عرضه می شوند و در 700 فروشگاه تسکو در سراسر انگلستان راه اندازی می شوند.

کروسان های پخت در خانه اولین محدوده غذایی مواد غذایی Pret را نشان می دهد ، که فقط ما را متعجب می کند: بعدی چیست؟ کروسان بادام؟ کلوچه شکلات تیره؟ ما فقط می توانیم امیدوار باشیم.

Sae Clare Clough ، مدیر عامل پرت در انگلستان ، گفت: “با میلیون ها فروش سالانه ، ما می دانیم كه مشتریان ما كرواسان های ما را چقدر دوست دارند و به همین دلیل من خوشحالم كه توانسته ایم دامنه جدید یخ زده خود را راه اندازی كنیم.” “تیم های ما با داشتن سه طعم پرفروش ما سخت کار کرده اند تا اطمینان حاصل کنند که مشتریان می توانند همان طعم تازه پخته شده را در مغازه های ما در خانه بدست آورند. ما خوشحالیم که با Tesco برای اولین طیف غذایی سوپرمارکت Pret همکاری می کنیم ، یک لحظه مهم در سفر ما برای آوردن Pret به افراد بیشتر است. “

BRB ، ما به Tesco می رویم.

منبع تصویر: Pret a Manger

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>