Princess Eugenie به اشتراک گذاری ادای احترام اینستاگرام شاهزاده فیلیپ

[ad_1]

EPSOM ، پادشاهی متحده - 02 ژوئن: (برای انتشار در روزنامه های انگلستان تا 48 ساعت پس از ایجاد تاریخ و زمان). شاهزاده خانم بئاتریس ، پرنسس اوگنی و شاهزاده فیلیپ ، دوک ادینبورگ در دربی روز را از بالکن جعبه سلطنتی تماشا می کنند نشست مسابقه اسب دوانی جشنواره Investec Derby در مسابقات اتومبیلرانی Epsom در تاریخ 2 ژوئن 2012 در Epsom ، انگلیس.  برای اولین بار در طول تاریخ خود ، انگلستان جشن الماس یک پادشاه را جشن می گیرد.  اعلیحضرت ملکه الیزابت دوم شصتمین سالگرد سلطنت خود را جشن می گیرند.  هزاران خیرخواه از سراسر جهان برای دیدن تماشای جشن های آخر هفته به لندن آمده اند.  ملکه به همراه تمام اعضای خانواده سلطنتی در یک مسابقه رودخانه با یک ناوگان 1000 قایق که آنها را در پایین رودخانه تیمز همراهی می کند ، یک کنسرت رایگان ستاره در کاخ باکینگهام و یک موکب واگن و یک سرویس شکرگذاری در سنت پل شرکت می کنند. کلیسای جامع.  (عکس از نیلی / گتی ایماژ)

خانواده سلطنتی پس از مرگ شاهزاده فیلیپ در 9 آوریل ، آرام آرام ادای احترام و خاطرات مورد علاقه خود را به اشتراک می گذارند. در اوایل این هفته ، پرنس هری پیام دلخراش خود را به یاد آورد ، و پدربزرگ خود را به عنوان “استاد کباب پز ، افسانه ضرب و شتم و حقیر با جلوه” تا انتها “به یاد آورد ، و بعداً در همان روز پیامی از شاهزاده ویلیام ارسال شد. و در 14 آوریل ، پرنسس یوجنی ادای احترام خود را در صفحه اینستاگرام خود به اشتراک گذاشت.

پست او آغاز شد: “عزیزترین پدر بزرگ ، همه ما دلتنگ شما هستیم”. “⁣ همه ادای احترامی که طی چند روز گذشته برای من به اشتراک گذاشته شده است بسیار تحت تأثیر قرار خواهید گرفت. opleمردم یادتان می آید که هنگام صرف یک شام در کنار شما نشسته اید ، یا یک بار با شما دست داده اید ، چه کسی یادتان می آید هنگام عبور سلام سلام می کنید ، یا به یاد می آورید که چگونه جایزه DofE آنها برای آنها بسیار مهم بود. ” “من به یاد می آورم که چگونه آشپزی ، رنگ آمیزی ، چیزی را که باید بخوانم یاد گرفتم. یادم می آید که به شوخی هایت می خندیدم و از زندگی و خدمات دیدنی تو در نیروی دریایی می پرسیدم. ⁣ من دستان و خنده های شما و آبجو مورد علاقه خود را به یاد می آورم. “

ادای احترام او با این کار پایان یافت: “من شما را در فرزندان ، نوه ها و نوه هایتان به یاد می آورم. از فداکاری و عشق به همه ما و خصوصاً مادر بزرگ که از شما مراقبت خواهیم کرد متشکرم. ithبا تمام عشق من. اوژنی ”

سخنان شیرین او در کنار دو عکس از او و فیلیپ به اشتراک گذاشته شد ، یکی از زوج ها که یک روز را در مسابقات لذت می برد و دیگری از زمانی که اوگنی جوان بود.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>