RealDoll عروسک های جنسی فانتزی سفارشی می سازد ، از جمله جن و ارک

[ad_1]

قبل از این که بیشتر بدانیم ، نام تجاری روشن است – برای من و مشتری های آن – که به هر دو دلیل قانونی و اخلاقی ، آنها نمی توانند دقیقاً شبیه شخصیت ها و یا افراد شوند ، اما بدون عبور از یک خط تا آنجا که ممکن است نزدیک می شوند. (مک مولن می گوید که آنها همچنین تحت هیچ شرایطی عروسک حیوانات یا کودکان ایجاد نمی کنند.) و گرچه به طور معمول ، این خلاقیت های فانتزی براساس مواد منبع موجود الگوبرداری می شوند ، مانند تصویر از یک بازی ویدیویی ، آنها همچنین عروسک هایی می سازند که دارای مارک تجاری هستند – همکاری های جدید و سفارشی ، براساس شخصیت کاملاً تخیل مشتری.

اگر به نظر می رسد این یک سفارش بلند است ، دلیل آن این است که ، اما برای تورپ نیز هیجان انگیز است. این به او کمک می کند تا پیشینه ای در آرایش جلوه های ویژه داشته باشد ، آرشیو که هر روز او را با استفاده از آنچه “دخترانش” می خواند استفاده می کند. تمام عروسک های RealDoll با سیلیکون ساخته شده اند که به گفته تورپ بسیار شبیه پوست انسان است. “این واقعاً خنده دار است که می بینیم مردم وقتی دست به عروسک های ما می زنند ، عجیب و غریب می شوند ، زیرا آنها شبیه” خیلی واقعی هستند “هستند. من مثل این هستم ، “اینجاست که [McMullen] نام را گرفت ، “” او می گوید.

چه او روی یک عروسک سنتی تر کار کند یا مثلاً یک اجنه ، او آرایش می کند دقیقاً مانند چیزهایی که شما یا من قبل از استفاده از درزگیر استفاده می کنید. تورپ توضیح می دهد: “من در واقع از عروسک ها از آرایش واقعی استفاده می کنم. همه آن به صورت پودر است. مثل رنگ اکریلیک واقعی یا موارد مشابه نیست ، اما منظور من این است که من از برس های واقعی استفاده می کنم.” با این حال ، هنگامی که برای یک عروسک در تصویر یک orc یا جن وارد می شود (تورپ تخمین می زند که این درخواست های فانتزی تقریباً از هر 50 عروسکی است که نقاشی می کند) ، او واقعاً باید عضلات خود را نرم کند. او به من می گوید: “طی چند سال گذشته ، درخواست ها فقط بیشتر از حد خشم آورتر شده است. من فکر می کنم این نوعی از تقصیر من است اما برای من نیز یک چیز خوب است ، زیرا دوباره این یک ضربه سر برای آموزش جلوه های ویژه من است.”

حتی وقتی همه قوانین را به بیرون پرتاب می کنید ، روندهایی وجود دارد – و به نظر می رسد که اخیراً ، جن ها وارد می شوند. “رایج ترین [request] من دیده ام نوع جن است. ” – نیم تا پنج اینچ ، احتمالاً بزرگترین کاری که تاکنون انجام داده اند. به دلیل هزینه هر یک از این عروسک ها ، این نوع ویژگی مجاز است – حتی خوش آمدید. “مقدار پولی که آنها برای این کار خرج می کنند ، تو می توانی اساساً یک ماشین جدید تهیه کنی؟

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>