Rebecca Minkoff Talks Show NYFW Show Runway و پیوستن به OnlyFans

[ad_1]

ربکا مینکوف همه کارها را انجام می دهد ، و سپس برخی. از زمان راه اندازی نام تجاری نام تجاری خود در سال 2005 با برادرش ، اوری مینکوف ، این طراح مستقر در نیویورک کاملاً از همه بسترهای موجود در شبکه های اجتماعی استقبال کرده است. یکی از اولین برچسب هایی که در اواخر اواخر وبلاگ راه اندازی کرد ، محتوای Rebecca Minkoff اکنون به صورت دیجیتالی قابل دسترسی است – منتظر آن باشید – اینستاگرام ، فیس بوک ، توییتر ، لینکدین ، ​​یوتیوب ، Pinterest ، Snapchat ، TikTok ، iTunes (زنان فوق العاده با ربکا مینکوف، پادکست هفتگی) و اخیراً کلاب هاوس ، کلارنا و حتی OnlyFans (بعداً در مورد آن بعداً توضیح دهید). این یک عمل دستکاری چشمگیر برای هر کسی خواهد بود ، چه رسد به یک زن 40 ساله که اعتراف می کند برای بیشتر افراد ، اگر نه همه خدمات ذکر شده ، هدف جمعیتی نباشد. مینکوف به POPSUGAR گفت: “به نظر طاقت فرسا می رسد.” “حجم کار کمی بیشتر است ، اما غیرممکن نیست. من ممکن است به زودی TikTok را کنار بگذارم.”

مینکوف درباره استقبال از فناوری و تصمیم خود برای نمایش دوباره در هفته مد نیویورک در میان یک بیماری همه گیر با ما صحبت کرد.

POPSUGAR: چگونه در تمام این مدت تحمل کرده اید؟

ربکا مینکوف: خوب ، همه موارد در نظر گرفته شده است. سلامتی بالا ذهن است. ما هنوز درگیر تجارت هستیم – در واقع بیشتر تیم خود را استخدام می کنیم که مجبور بودیم ماه مارس آنها را تخلیه کنیم ، بنابراین نمی توانم شکایت کنم. فکر می کنم همه این مشغله ها جواب می دهد.

PS: چرا تصمیم گرفتید دوباره یک برنامه زنده اجرا کنید؟

RM: هفته مد آخر آزمایش ما برگزار شد ، “آیا هنوز هم باید این کار را انجام دهیم؟ آیا هنوز هم مرتبط است؟” و ترافیک ارگانیک به سایت ما و فروش از آخرین نمایش ، هر نمایشی را که قبلاً از نظر اندازه گیری انجام داده بودیم ، بسیار دورتر می کرد ، بنابراین برای ما این کار بی فایده بود. اینکه بتوانیم مکالمه و گفتگو با مشتری خود را ادامه دهیم و محتوایی که از آن دریافت می کنید ، بی ارزش است. با مجازی بودن همه چیز ، ما به آن محتوا نیاز داریم. قسمت لجباز من همچنین می خواهد نشان دهد که شما می توانید در طول COVID تجارت کنید ، می توانید در هنگام COVID افراد را استخدام کنید ، می توانید رویدادهایی داشته باشید که رویدادهای فراگیر نیستند. من می خواهم مثالی باشم تا افراد بیشتری آن قدم ها را بردارند و احساس کنند که می توانند به کار خود برگردند. یک تأثیر اقتصادی وجود دارد که امیدوارم افراد دیگر بتوانند از انجام همان کار راحت باشند.

PS: شما چه نوع اقدامات احتیاطی ایمنی را در نظر گرفته اید؟

RM: هرکسی که نمایش را اجرا می کند – تیم من ، مدل ها ، همه در پشت صحنه – باید قبل از ورود آزمایش COVID منفی داشته باشد. همه مهمانان چک دما می کنند و فرم های غربالگری COVID را پر می کنند و حدود 20 نفر در آنجا حضور خواهند داشت [allowed in] هر 15 دقیقه در یک فضای بسیار بزرگ. همه از ماسک ها استفاده می کنند ، از جمله همه مهمان ها و مدل ها. ایستگاه های ضدعفونی کننده دست با فاصله در کل وجود دارد. . . و اکنون که شهر رستوران ها را بازگشایی کرده است ، مطمئناً در نمایشگاه من در یک محیط امن تر از یک رستوران هستید.

“شما مطمئناً در نمایشگاه من در یک محیط امن تر از یک رستوران هستید.”

PS: با توجه به شرایط جوی و محدودیت های فعلی ، آیا این بار اجرای نمایش دشوارتر بود؟

RM: زمان گذشته قطعاً دشوارتر بود ، زیرا اکنون می دانیم که چه انتظاری داشته باشیم و چگونه این کار را انجام دهیم. در واقع کاملاً نرم احساس می شود ، به چوب ضربه بزنید. مگر اینکه روز گذشته با ما تماس گرفته شود که برف پشت بام به یخ تبدیل شده است ، که این یک خطر قانونی است ، بنابراین ما مجبور شدیم حرکت کنیم [indoors]. من فکر می کنم این تنها درام خارج از یافتن گیاهان گیاهی در اواسط زمستان در شهر نیویورک بود ، اما ما گلخانه ای پیدا کردیم که دارای آنهاست.

PS: آیا شما در مورد ارائه حضوری از طرف افراد صنعت عقب نشینی کرده اید؟

RM: صفر من حدس می زنم شما می توانید به من حمله کنید ، اما سپس به جیسون وو ، کریستین سیریانو ، IMG ، هفته مد نیویورک حمله خواهید کرد. همه ما با هم به این موضوع نزدیک می شویم و همه بسیار محتاط هستیم – من نمی دانم چه چیزی برای عقب راندن وجود دارد. آیا همه ما باید فقط در ترس زندگی کنیم و در خانه های خود پنهان شویم و هرگز بیرون نیاییم؟ فکر نمی کنم این یک راه حل باشد.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>