Reebok و Maison Margiela مجموعه مربیان Tabi را راه اندازی می کنند

[ad_1]

آماده شوید: Maison Margiela و Reebok یک نسخه مربی از Classic Leather Tabi Margiela را منتشر کردند. به عنوان بخشی از یک همکاری مداوم ، مارک ها با تکرار سفید و سیاه مربیان ارائه شدند. اگر از خود می پرسید که آیا مربیان از نماد شکاف انگشتی بوت نیز برخوردار هستند ، درست است.

Reebok’s Classic Leather ، که در اصل به عنوان کفش مخصوص دویدن در سال 1983 طراحی شده بود ، برای کمک به ساخت و ساز قابل تشخیص تقسیم انگشتان Maison Margiela ، که به سال 1988 بازمی گردد ، دوباره طراحی شد. مربیان از چرم ناپا ساخته شده اند و دارای یک کف EVA هستند. یک جوراب انگشتی Tabi نیز برای تکمیل هر دو کفش ارائه می شود. در ماه سپتامبر ، این دو نفر Tabi Instapump Fury را منتشر کردند و قیمت آن بین 895 تا 1154 پوند بالاتر بود. این تکرار با برچسب قیمت 230 پوند مقرون به صرفه تر است ، بنابراین اگر قادر به خرید Furys نبودید ، ممکن است این کلاغه در کوچه شما باشد. (مقرون به صرفه نیست ، اما در حال حاضر بسیار قابل اغماض هستند!)

برای دیدن دقیق مجموعه پیش رو ، به مطالعه ادامه دهید و مربیانی را که در فروشگاه های Maison Margiela و در maisonmargiela.com و reebok.com در دسترس هستند ، خریداری کنید.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>