Regé-Jean Page در سال 2022 در Starge in Dungeons and Dragons ستاره دار شد


BRIDGERTON ، Rege-Jean Page ، Diamond of the First Water ، (فصل 1 ، قسمت 101 ، 25 دسامبر 2020 پخش شد).  عکس: لیام دانیل / نتفلیکس / حسن نیت ارائه می دهد مجموعه اورت

Regé-Jean Page ، دوک خیالی مورد علاقه همه (اگر واقعاً یک چیز باشد) ، در سال 2022 برای یک تکرار کاملاً جدید به صفحه های ما بازمی گردد. Dungeons & Dragons. در حالی که قرار است یک مجموعه تلویزیونی با همین نام راه اندازی شود ، این فیلم یک پروژه مستقل است که قرار است سال آینده اکران شود. پیج در کنار کریس پاین ، عدالت اسمیت و میشل رودریگز بازی خواهد کرد اما همانطور که گزارش شده است “نقش اصلی” را بر عهده خواهد داشت. رادیو تایمز.

به گفته تهیه کننده فیلم ، روی لی ، جدید Dungeons & Dragons “فیلم محافظان کهکشان” در جهانی مانند تالکین است “و” a “Raiders [of the Lost Ark’] درون آن دنیا بچرخید. “مسلماً ، این تغییر کاملاً نسبت به دوک ها و رقص هاست ، اما ما هنوز منتظریم صفحه در صحنه اصلی قرار بگیرد. جزئیات کامل فیلم و اکران آن هنوز اعلام نشده است ، احتمال دارد سال آینده منتشر شود.

امیدوارم ، تأیید پروژه بعدی او قرار داده شود آنهایی که جیمز باند شایعاتی را برای استراحت بیان کرد ، زیرا پیج در واقع برای این نقش انتخاب نشده است. در سایر اخبار صفحه ، بریجتونفصل دوم کاملاً خوب و با کارتون همراه است ، در حالی که پیج برای بازی در نقش خود بازی می کند و در حالی که صحبت می کنیم موارد جدید اضافه شده به بازیگران اعلام می شود. اخیرا، آموزش جنسی ستاره سیمون اشلی برای بازی در نقش کیت شارما ، علاقه عاشقانه آنتونی بریجتون انتخاب شده است. ما نمی توانیم صبر کنیم.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>