Rihanna Wearing Orange Savage x Fenty Lingerie on Instagram

[ad_1]

ریحانا مطمئناً می داند که وقتی صحبت از قطعات جدید Savage x Fenty می شود ، چگونه می تواند توجه ما را جلب کند. این خواننده دسته ای از عکس ها را در اینستاگرام منتشر کرده است که یک سوتین بدون بند و ست شلوار نارنجی از خط لباس زیر موفقیت آمیز خود پوشیده است. نام تجاری وی اخیراً با اولین مجموعه پراید خود در هفته گذشته به بازار آمد و تصاویر کمپین خیره کننده بود ، در صورت از دست دادن آن.

Rih عنوان این مجموعه عکس ها را با عنوان “3 دقیقه فکر کردن برای یک عنوان … من گله ای برای گفتن ندارم …” TBH ، پس از پیمایش در تصاویر ، ما کاملاً برای کلمات ضرر می کنیم. به نظر می رسد * که * خوب است. حساب اینستاگرام Savage x Fenty با این نظر ، “عکس به هر حال همه چیز را می گوید the” پاسخ کاملی داشت. ما موافقیم. برای دیدن دقیق لباس ریح به خواندن ادامه دهید. سپس ست لباس زنانه دقیق 85- £ 90 پوندی او را که به رنگ بنفش نیز موجود است ، از پیش خریداری کنید.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>