RIXO اولین مجموعه عروسی ابریشمی 100 درصدی را آغاز می کند

[ad_1]

RIXO اکنون لباس عروس می سازد! این برند مستقر در لندن ، مورد علاقه علاقه مندان به مد ، اولین مجموعه عروس خود را پیش از هفته مد لندن – با 26 قطعه الهام گرفته از پارچه ابریشمی 100٪ سفارشی ، با حداقل چین.

این مجموعه شامل سایه های لباس عروس سنتی به رنگ سفید و شامپاین با جزئیات توری ، ژاکارد ، پولک و سجاف های پر شترمرغ است تا جلوه ای مدرن به آن ببخشد. مجموعه محدود تولید شده توسط بنیانگذاران برند Henrietta Rix و Orlagh McCloskey ، شامل گردن بندهای متوسط ​​و طول آستین در نظر گرفته شده ، با ویرایش لوازم جانبی عروس قدیمی نیز برای خرید موجود است. مجموعه عروس های RIXO با قیمت 295 تا 1450 پوند و در اندازه های 6-16 انگلستان موجود است و اکنون برای خرید آماده است. مراسم راه اندازی رسمی در هفته مد لندن در روز سه شنبه 23 فوریه ساعت 2:30 بعد از ظهر برگزار می شود و قرار است 1-1 قرار ملاقات مجازی برای عروس های آینده با ارسال پرس و جو به آدرس [email protected] در دسترس باشد.

پیش از آن ، مجموعه کامل عروس های RIXO را بررسی کرده و قبل از اینکه در RIXO بصورت آنلاین به فروش برسد ، اکنون خرید کنید.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>