Rose Matafeo’s On Her BBC New Starstruck | مصاحبه

[ad_1]

نام برنامه: Starstruck - TX: n / a - قسمت: n / a (شماره n / a) - نمایش های عکس: Tom (NIKESH PATEL) ، Jessie (ROSE MATAFEO) - (C) Avalon UK - عکاس: Avalon UK

استارستراک یک کمدی کاملاً جدید BBC One است که توسط کمدین رز رز ماتفئو نوشته و کارگردانی شده است. توسط ماتافئو به عنوان یک رام-کام توصیف می شود ، داستان یک زن هزاره به نام جسی (با بازی ماتافئو) ، از شرق لندن را دنبال می کند ، که به طور تصادفی خود را در خواب با یک ستاره مشهور فیلم به نام تام (با بازی نیکش پاتل) می بیند و همانطور که انتظار می رود ، شادمانی حاصل می شود.

قبل از خلق نمایش ، ماتافئو اذعان کرد که مجبور شده است از خودش بپرسد “من بیشتر دوست دارم چه چیزهایی را تماشا کنم ، چیزهایی که دوست دارم چیست”؟ و اینکه جواب ساده بود: کمدی های عاشقانه. ماتافئو اضافه کرد که “من فکر می کنم هرکسی که کمدی من را می داند و منابع من را می داند ، می داند که من عمیقاً درگیر رام کام هستم. من مثل” من می خواهم چیزی گرم و خنده دار بسازم ، و قلبش را دوست دارم ” “این بازیگر در یک پرسش و پاسخ توضیح داد.

از نظر تأثیرات او از افرادی مانند نورا افرون ، آلبرت بروکس و هنر کمدی اسکروبال الهام گرفته است. “به طور Tonally ، این بسیار تحت تأثیر رام-کام های مشابه آلبرت بروکس و آنهایی که توسط کمدین نوشته شده اند ، جایی که در آن هستند هستند و بعضی اوقات نیز کارگردانی آن را بر عهده دارند. آن فیلم های کمدین با شخصیت های بسیار دشوار ، بعضی اوقات مانند نورا افرون ، او به طور واضح نفوذ زیادی در رام-کام و وقتی هری با سالی ملاقات کرد از نظر موسیقی نیز چنین کلاسیک است ، سایه هایی از آن وجود دارد “، گفت ماتافئو.

استارستراک هم اکنون با پخش اولین قسمت از امشب از شبکه BBC One ، برای مشاهده کامل در iPlayer BBC در دسترس است.

منبع تصویر: بی بی سی

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>