Rosie Huntington-Whiteley موهای کم پشت خود را با این سرم موی شبانه بازسازی کرد

[ad_1]

هر محصولی را که به نمایش می گذاریم به طور مستقل توسط تیم تحریریه ما انتخاب و بررسی شده است. اگر با استفاده از پیوندهای موجود خریدی انجام دهید ، ممکن است کمیسیون دریافت کنیم.

رزی هانتینگتون-وایتلی هرگز هنگام استفاده از محصولات زیبایی که دوست دارد خجالتی نیست و او فقط موارد مورد علاقه خود را در حوزه مراقبت از مو به اشتراک گذاشت. در آخرین قسمت از مجموعه “In My Bath” در یوتیوب ، وی نشان داد که به نظر او کدام محصولات مو ، کرم خامه است ، از جمله ترکیبی از اکتشافات جدید و موارد مورد علاقه قدیمی. هانتینگتون-وایتلی در کنار یافته هایی مانند اسکراب تمیز کننده پوست تمیز کننده Christophe Robin (خرید 53 دلار sephora.com) و درمان سر و مو Rahua (خرید آن با 40 دلار thedetoxmarket.com) ، سرم موی شبانه Shu Uemura Essence Absolue (خرید 69 دلار ، shuuemuraartofhair-usa.com) ، و آن را یکی از “علاقه مندی های او” نامید.

هانتینگتون-وایتلی فاش کرد که دوست دارد از سرم موی شبانه وقتی می خواهد در هوا خشک شود استفاده کند. وی در ویدئو می گوید: “من فهمیدم كه وقتی موهایم را به طور طبیعی خشك می كنم – اگر فقط آن را ساییده و بگذارم خشك شود – مانند رشته ای و ترد خشك می شود” “بنابراین اگر عصر وقت ندارم موهایم را خشک کنم ، دوست دارم درخواست کنم [the serum] از طریق ریشه ها [and] آن را در یک نان محکم ببند. “سپس ، وقتی صبح موهایش را رها کرد ،” نوعی خم طبیعی و طبیعی دارد “و” رام و تغذیه شده و پر “است و براق است ، (Pssst ، در اینجا محصولات زیبایی مورد علاقه RHW برای خرید از آمازون وجود دارد.)

اگر روزها بعد از خشک شدن هوا موهایتان بد است و یا با شکنندگی دست و پنجه نرم می کنید ، تعجب نخواهید کرد که این سرم به موارد مورد علاقه همیشه در هانتینگتون-وایتلی راه پیدا کرده است. شما می توانید از مزیت های zzz خود کاملاً استفاده کنید تا بفهمید آیا او چیزی را به خود اختصاص داده است

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>