RuPaul’s Drag Race UK ملکه ها را از سراسر انگلستان به نمایش می گذارد

[ad_1]

هشدار: برای انتشار تا ساعت 09:00:00 در تاریخ 16/12/2020 آماده شده است - نام برنامه: RuPaul's Drag Race UK UK 2 - TX: n / a - قسمت: RuPaul's Drag Race UK UK 2 سری (شماره n / a) - نمایش های تصویری: Tayce، A'Whora، Ellie Diamond، Asttina Mandella، Jo Black، Cherry Valentine، Tia Kofi، Ginny Lemon، Veronica Green، Sister Sister، Bimini Bon Boulash، Lawrence Chaney - (C) World of Wonder - عکاس: ری بورمیستون

پس از موفقیت خارق العاده اولین DraP Race RuPaul’s UK، در سال 2021 ما به گروه جدیدی از ملکه ها معرفی شده ایم که استعداد و خلاقیت آنها ما را فروتن کرده است. بازیگران سریال دو شامل ملکه هایی از سراسر کشور هستند که در یکشنبه و – برای همه به جز یک – دور از خانه حضور دارند. و مانند شرکت کنندگان در سری یک ، بینندگان بار دیگر در معرض انواع داستان ها و تجارب مختلف قرار دارند ، از ملکه های مختلف زندگی – نه فقط از خیابان های لندن – واقعیتی که پیامدهای معنادار آن بیش از ارائه ساده آن است. ما با دوز هفتگی سرگرمی افسانه و پر از درخشش.

چیزی فراتر از یک مسابقه

علاوه بر موفقیت DraP Race RuPaul’s UK، در چند سال گذشته شاهد طغیان تلویزیونی از مناطق خارج از پایتخت کشور بوده است که نمایش های سرگرم کننده و غالباً لمس کننده ای تولید شده اند که تلاش می کنند نگاه دقیق تری به انگلستان داشته باشند. سریالهایی مثل این کشور و حتی گوگل باکس هدف از گرفتن تجربیاتی است که شهر محور نیستند ، اما هنوز هم مملو از مسائلی هستند که بریتانیا را تحت تأثیر قرار می دهند. همه چیز ، از سیاست ، تا تنش های خانوادگی ، در حالی که با توجه به مرکز ثقل جایی که لندن می تواند مخاطبان خود را حفظ کند ، کاملاً شلوغ است.

DraP Race RuPaul’s UK ممکن است یک مسابقه پر زرق و برق به نظر برسد ، اما این نمایش همچنین می تواند زمینه های زیادی را در مورد مسائل مربوط به جنسیت ، جنسیت ، سیاست و بهداشت روان در انگلستان پوشش دهد و به این موضوعات به روشی قابل دسترسی بپردازد که با مخاطبان بیشتری درگیر شود. . همانطور که در یک فینال به سمت سریال خیره کننده پیش می رفتیم ، از The Vivienne شنیدیم که به تدریج بیشتر و بیشتر در مورد مبارزاتش با اعتیاد و چگونگی چرخش زندگی اش با کشیدن و روابط مثبت گشود. باگا چیپز ، یکی دیگر از علاقه مندان به هوادار ، همچنین رابطه دشوار خود با مادرش را نشان داد و اینکه چگونه این مسئله بر او در چالش تغییر شکل خانواده تأثیر گذاشته است.

این مجموعه همچنین می تواند یک یادآوری باشد که گرچه لندن و حومه آن به طور گسترده پیشرفت می کنند ، اما در سایر مناطق انگلستان همیشه اینگونه نبوده است. وقتی به سری یک بازگشت ، بلو هیدرانژیا وقتی با ممنوعیت ازدواج جنسیتی در ایرلند شمالی صحبت کرد (که در ژانویه 2020 لغو شد ، اتاق را شوکه کرد مسابقه را بکشید نهایی) واکنش اتاق – بسیاری از کسانی که از شهرهای بزرگ انگلستان بودند – نه تنها نیاز به آگاهی بیشتر در مورد این مسائل را نشان داد ، بلکه همچنین به عنوان یک یادآوری جدی عمل کرد که برابری همیشه در تمام نقاط بریتانیا ثابت نشده است .

با این حال ، خواستار رویکردی حتی بیشتر فراگیر برای سری دوم انگلستان بود ، زیرا اولین طرفداران ناامید تنها با دو رنگ ملکه ، سرکه های سرکه و Sum Ting Wong. همراه با واکنش شدید نسبت به نمایندگی ترانس در کل امتیازات ، این بازخورد منجر به دو مجموعه سری فعلی ، با سه نفر رنگین پوست شده است (اگرچه ، هنوز هم فکر می کنیم این تعداد بسیار کم است) ، و بازیگران که همه رنگ پرچم پیشرفت پراید در ابتدای مسابقه ، نمادی از تلفیق هویت بیشتر ، ضمن احترام به کسانی که جان خود را به دلیل HIV و ایدز از دست داده اند.

فضایی ایمن برای افراد از انجمن های کوچک تر

در حالی که باند اغلب برجسته است مسابقه را بکشید، مهمترین لحظات نمایش در اتاق کار اتفاق می افتد که در آن مسابقه دهندگان می توانند نسبت به زندگی خود آسیب پذیر باشند و در حالی که برای یک مسابقه آماده می شوند ، گشوده شوند. ساختار اپیزودها اجازه می دهد تا داستان مبارزات یک شخص در یک محیط پر از افراد همفکر از زمینه های مختلف به اشتراک گذاشته شود ، که برای ارائه نظر یا کمیسیون خود گوش می دهند و غالباً صدا می زنند.

این لحظات – جایی که مردم می توانند با درونی ترین ترس خود از دوست داشتنی نبودن یا متفاوت بودن روبرو شوند و دیگران با همدردی و ارتباط پذیری آنها روبرو شوند – همان چیزی است که باعث شده است نمایش و سریال های دو ، از جمله تماشای جذاب و احساسی. مهمتر از همه ، این بستر را به کسانی ارائه می دهد که به طور معمول نمی توانند داستان ها یا دیدگاه های خود را به راحتی به اشتراک بگذارند. به عنوان مثال ، کسانی که احساس می کنند از اجتماعات بزرگتر شهر و اجتماعات LGBTQI جدا شده اند.

نام برنامه: RuPaul's Drag Race UK سریال 2 - TX: n / a - قسمت: RuPaul's Drag Race series UK 2 قسمت 3 (شماره 3) - نمایش های عکس: جینی لیمون ، Bimini Bon Boulash - (C) World of Wonder - عکاس : گای لوی

به عنوان مثال ، در قسمت سه از سری دو ، شاهد بودیم که بیمینی بن بولاش از نورویچ و جینی لیمون (با سلام و احترام از وورستر) یک لحظه بسیار صمیمی را به اشتراک می گذارند ، جایی که هر دو در مورد تجربیات خود از غیر باینری بودن و چگونگی مسیر رسیدن به خود بحث کردند. پذیرش برای هر دو یک راه طولانی و دشوار بوده است. یک جینی اشکبار توضیح داد که دلیل آنها برای پوشیدن رنگ زرد در لباسهایشان این بود که “این مرا از هیچ چیز تعریف نمی کند” ، اعتراف کرد که توانایی آنها در خانه احساس راحتی در بدن نیست.

در اوایل این فصل ، Cherry Valentine (خیلی زود ، IMO از بین رفته است) همچنین در مورد مبارزات خود با یک زمینه منزوی صحبت کرد. او در گفتگو با خواهر خواهر رقیب دیگر ، از دوران کودکی خود در مورد بزرگ شدن در یک خانواده مسافرتی و تصمیم خود برای ادامه درگ توضیح داد ، علیرغم اینکه چیزی بود که او را نه تنها از خانه اش در منچستر دور کرد ، بلکه همچنین نمی توانست با او صحبت کند عزیزانش در مورد وی گفت: “من واقعاً به میراث خود افتخار می کنم و خانواده ام را بیش از هر چیز دوست دارم.” “اما این زندگی شماست و شما نباید زندگی خود را برای افراد دیگر زندگی کنید.”

A’Whora همچنین می تواند به تنهایی تلاش برای ایجاد یک حرفه درگ خارج از لندن مربوط شود ، در حالی که با اشکری در تیا کوفی در قسمت چهارم باز می شود ، در مورد اینکه یک ملکه شمالی بودن به معنای پذیرفتن این است که حلقه و شبکه پشتیبانی شما کوچکتر از کسانی است که در لندن مشغول اجرای برنامه هستند. وی ضمن عذرخواهی از تیا به خاطر رفتاری که در این فصل با او داشت ، گفت: “این در واقع وحشی است که می توانید برای کشیدن ملکه ها صحبت کنید” ، در حالی که اعتراف کرد “من دوستان زیادی ندارم ، من یک دور کشیدن ندارم … و همه برنامه های خودم را خودم انجام می دهم. ” این تصدیق چشم نواز مبارزه ملکه ها در خارج از لندن بر اهمیت نمایش داستان هایی از سراسر کشور تأکید می کند – شاهکاری که مجموعه دو به سختی تلاش می کند آن را به نمایش بگذارد.

توانایی صحبت کردن با تجربه زیسته افرادی که بخشی از جامعه درگ هستند ، در حالی که همچنین حل و فصل مسائلی که نه تنها مردم لندن بلکه کل انگلیس را شامل می شود ، جنبه منحصر به فرد و جادویی است مسابقه را بکشید که فراتر از لباس های خارق العاده و آرایش و مدل موهای فکی است. نمایندگی کسانی که بزرگ می شوند و نمی بینند هویت آنها در رسانه ها کاوش می شود – که منجر به این باور می شوند همه چیز در شهرهای بزرگ اتفاق می افتد – در بینندگان توانایی تولید و درک تجربیات خود را دارد. سری دو پیش از این داستان های مهیج و ضروری را به ما ارائه کرده است ، مناطق کم شناخته شده انگلستان را کاوش کرده و ملکه های اسکاتلندی را به نام های لارنس چانی و الی دیاموند آورده است – و هنوز چیزهای زیادی دیگر در انتظار است.

نام برنامه: سریال Drag Race RuPaul's UK 2 - TX: n / a - قسمت: سریال Drag Race RuPaul's UK 2 قسمت 4 (شماره 4) - نمایش های عکس: لارنس چانی ، الی دیاموند - (C) World of Wonder - عکاس: دنیای شگفتی

منبع تصویر: تصاویر بی بی سی

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>