Sanditon از ITV برای 2 فصل دیگر تمدید شده است


SANDITON ، از چپ: لیلی ساکوفسکی ، رز ویلیامز ، کیت اشفیلد ، (فصل 1 ، قسمت 101 ، در آمریکا در 12 ژانویه 2020 پخش شد / در انگلیس در 25 آگوست 2019 پخش شد).  عکس: سیمون ریدگوی / PBS / تصاویر سیاره سرخ / مجوز: مجموعه اورت

منبع تصویر: مجموعه اورت

طرفداران ITV ساندیتون در یک غافلگیری شگفت انگیز هستند این درام تاریخی هشت قسمتی که در سال 2019 اکران شد ، براساس یک رمان ناتمام از جین آستین بود که تنها 11 فصل از آن قبل از مرگ نویسنده در سال 1817 کامل شده بود. فیلمنامه نویس اندرو دیویس ، پیشگام اقتباس تلویزیونی از رمان ناتمام ، از کارهای موجود برای اتمام نوشتن شخصیت ها استفاده کرد و تصور کرد که داستان های آنها چگونه پایان می یابد. منتقدان تردید داشتند اما وقتی نمایش بسیار مورد توجه قرار گرفت ، اشتباه آنها ثابت شد و باعث تعجب بیشتر آن هنگام نمایش شد ساندیتون پس از یک فصل لغو شد. دو سال بعد ، با یک چرخش غافلگیرکننده ، ITV اعلام کرد که این درام برای دو فصل دیگر بازمی گردد.

سری اول دنباله رو شارلوت هیوود (رز ویلیامز) است که تابستانی را در شهر ساحلی خواب آلود ساندیتون می گذراند ، که یکی از ساکنان و دوست خانواده شارلوت ، توماس پارکر (کریس مارشال) امیدوار است که مدرن شود و به یک استراحتگاه شیک تبدیل شود. برادر توماس پارکر ، سیدنی (تئو جیمز) به سرعت به علاقه شارلوت تبدیل می شود ، و این دو به دنبال ازدواج هستند. هنگامی که یک ساختمان بدون بیمه توماس پارکر آتش می گیرد ، او تصمیم می گیرد امنیت مالی خانواده با ازدواج سیدنی با یک وارث ثروتمند باشد. هواداران از اینکه سیدنی با این طرح همراه است خشمگین شدند و پایان خوش او و شارلوت را انکار کردند. برای برخی طعم تلخی به جا گذاشت.

خبر غافلگیرکننده ای که قرار است این سریال برگردد توسط The اعلام شد ساندیتون صفحه اینستاگرام ، به اشتراک گذاری عکسی از بازیگر ویلیامز در نقش شارلوت ، با عنوان ، “از شما دعوت می شود که به بهترین مکان تفریحی ساحلی برگردید … # Sanditon برای سری دوم و سوم درmasterpiecepbs ،britbox_uk وitv بازگردد ! ” به طور بالقوه هیجان ناشی از نمایش دوباره به صفحه نمایش ما را کاهش می دهد این خبر است که جیمز در نقش سیدنی پارکر تکرار نخواهد شد ، این بازیگر با اشاره به خوشحالی خود با “افسانه شکسته” معمولی از پایان داستان اصلی عشق. اینکه آیا این بدان معناست که شخصیت دوباره بازسازی می شود یا نویسندگان راهی متفاوت برای مرد برجسته نمایش پیدا می کنند در حال حاضر یک معما باقی مانده است.

در مورد خطوط داستانی بالقوه ، Red Planet Pictures گفته است ، “این درام به دنبال قهرمان پر روح و مستقل ، شارلوت هیوود ، هنگام بازگشت به تفریحگاه ساحلی زیبا Sanditon خواهد بود. سفر شارلوت یکی از رشته های ملیله پیچیده جذاب است. داستان هایی پر از دسیسه ها ، هیجان ها و عاشقانه ها. در پس زمینه مناظر زیبا ، چهره های آشنا برمی گردند و ساکنان جدیدی معرفی می شوند – همه آنها مانند خود شهر ساحلی ماجراهایی شاد و شگفت آور خواهند داشت.

سری جدید قبل از انتقال به ITV ابتدا به عنوان انحصاری BritBox UK پخش خواهد شد. تاریخ پخش برای هر دو کانال هنوز تایید نشده است ، اگرچه فیلمبرداری امسال قرار است در بریستول آغاز شود.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>