Saweetie یک خط ناخن ناخن با رنگهای گناهکار دارد – مصاحبه

[ad_1]

“مانیکور و پدیکور ، من همیشه نوک پا هستم / وقتی می گویند من گرم نیستم ، همه این دروغ ها باید متوقف شوند.” وقتی آهنگ اعتماد به نفس “Icy Grl” در سال 2017 کاهش یافت ، من نمی توانستم در مهمانی شرکت کنم بدون اینکه این خطوط را بر روی ضرب و شتم “گردن من ، پشت من” ساخته خیا ، در کنار زنان سیاه پوست دیگر در اتاق فریاد بزنم. شما نمی توانید از شر عوضی های عوضی ناشی از خواننده رپ Bay Bay Diamonté Quiava Valentin Harper ، معروف به نام هنری خود ، فرار کنید سوییوتی. با اولین تک آهنگش ، جوان 24 ساله در آن زمان به صحنه اصلی هیپ هاپ راه پیدا کرد و از آن زمان دیگر رها نکرد.

Saweetie این انرژی با اعتماد به نفس و شخصیت بازیگوش را برای هر کاری که انجام می دهد ، اعم از این که یک جهش غنیمت با یک زن هنرمند دیگر باشد ، مانند گربه دوجا در “بهترین دوست” ، یا یکی از اسکی های کمدی که در اینستاگرام ارسال می کند ، به ارمغان می آورد. وقتی صحبت از جذابیت او می شود ، او به سختی هر روز مرخصی می گیرد. کافیست به سرعت در شبکه های اجتماعی او گشت بزنید ، و چندین نمونه از بدلکاری این ستاره را با لباس کاملاً جدید و کلاه گیس کاملاً متبحر با مجموعه ای از اکریلیک های طولانی مشاهده خواهید کرد.

در واقع ، ناخن ها متعلقات Saweetie هستند چیز. او اطمینان حاصل می کند که با هر مانیکور نشان می دهد که پای او محکم بر گردن ما قرار گرفته و به طور مداوم به ما الهام زیبایی می بخشد. او مظهر تاریخ و میراث هنر ناخن نوآورانه از افسانه هایی مانند Flo Jo است تا زنان سیاه پوست روزمره که با مانیکور ظاهر می شوند. او زیبایی مدرن خود را با جذابیت دهه 90 و 2000 در بسیاری از ناخن هایی که با طرفدارانش به اشتراک می گذارد ، ترکیب می کند. (راز او: نور خوب و آستینی که رنگ ناخن را تکمیل می کند.) عشق او به طناب های بلند و برافروخته او را به عنوان آخرین سفیر رنگهای گناهکار. این مارک به خاطر لاک های ناخن ارزان قیمت و رنگ های روشن و لوازم جانبی ناخن مانند خط فشار مطبوع مد روز Claws معروف است. روشن است که ببینید چرا انتخاب شده است دختر یخی برای کمک به پخت و پز محصولات جدید خود.

ما از طریق زوم با خواننده رپ گپ زدیم تا در عشق او به هنر ناخن ، راه خنده دار کشف لاک ناخن ژل و آنچه طرفداران باید از این همکاری انتظار داشته باشند ، عمیق کنیم.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>