Science of Beauty Podcast با اپیزودهایی با موضوع K-Beauty بازگشته است


اوه تو. یک دقیقه گذشته سال نو مبارک! و دوباره به یک فصل کاملا جدید خوش آمدید علم زیبایی: جذابیت پادکست میزبان میشیل لی ، مدیر مسئول ما ، و جنی بیلی مدیر زیبایی ، دلتنگ ما شده ای؟ چون مطمئنا دلتنگت شدیم. اکنون دست و پنجه نرم کنید ، مردمان ، زیرا در سه قسمت بسیار خاص در دنیای گسترده و شگفت انگیز جهان حضور دارید K-Beauty.

چرا سه قسمت در یک موضوع وجود دارد؟ خوب ، چون آنجا وجود دارد زیاد از زمین برای پوشاندن وقتی که صحبت از K-Beauty است ، به همین دلیل است. بنابراین ما به جای اینکه همه چیز را به یک نمایش طولانی مدت تبدیل کنیم که ممکن است احساس طاقت فرسایی کند ، علوفه خود را به سه قسمت هیجان انگیز در جنبه های مختلف مراقبت از پوست کره تقسیم کردیم: لایه بندی ، آبرسانی و ماسک.

اول از همه ، ما همه مواردی را که باید در مورد آن بدانید را پوشش می دهیم لایه بندی در مراقبت از پوست – برای مثال ، مانند اینکه چگونه اسانس ها به جذب محصول کمک می کنند ، سرم در برنامه شما نقش دارد و چرا لایه بندی مراقبت از پوست به ترتیب خاص بسیار مهم است. (هشدار خراب کننده: روغن آخرین کار می کند!) علاوه بر این ، ما به روال مراقبت از پوست چند مرحله ای که برای اولین بار در کره رایج شد ، غوطه ور می شویم ، که عمدتا مسئول تثبیت ما با لایه بندی محصولات در آمریکا است.

در مورد قسمت دوم ما با موضوع K-Beauty ، ما بر روی آن تمرکز کرده ایم آبرسانی، که ممکن است تنها مهمترین جنبه حفظ پوست کره باشد. (منظورم این است ، سلام: هیدراتاسیون اساس روندهایی مانند پوست شیشه است.) با کمک یک شیمی دان و یک متخصص پوست دارای مجوز هیئت مدیره ، ما در مورد علم رطوبت پوست – از جمله افسانه های بسیار رایج پیرامون آن – بحث خواهیم کرد. و چه در حقیقت هنگام استفاده از برخی مواد ، برای پوست اتفاق می افتد همچنین به مواردی که باعث از بین رفتن رطوبت پوست می شود ، خواهیم پرداخت. به علاوه ، آنچه می توانید برای جلوگیری از آن انجام دهید.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>