Seed to Skin ترکیبی از بهترین مراقبت از پوست بالینی و تمیز است

[ad_1]

هر محصولی را که به نمایش می گذاریم به طور مستقل توسط تیم تحریریه ما انتخاب و بررسی شده است. اگر با استفاده از پیوندهای موجود خریدی انجام دهید ، ممکن است کمیسیون دریافت کنیم.

ژانت توتروپ در سن 35 سالگی متوجه شد که باردار شدن بیش از آنچه پیش بینی می کرد یک چالش بود. او به امید تشکیل خانواده با همسرش ، دور IVF را پشت سر گذاشته اما هیچ شانسی نداشته است.

این طراح مد که تصمیم داشت هر گزینه باروری موجود را امتحان کند ، شروع به کشف مسیرهای جایگزین کرد. او می گوید: “من یک گیاه شناس چینی را دیدم و رژیم غذایی قلیایی PH را شروع کردم.” “من یک متخصص طب سوزنی را دیدم ، و تازه وارد این موضوع شدم – من شروع به خواندن کتابهای چپ ، راست و مرکزی کردم در مورد اینکه چه چیزی ممکن است اشتباه باشد ، چگونه می توانم همه این موارد را درمان کنم.” وی می گوید ، او در نهایت از پسر 15 ساله خود باردار شد.

علاقه جدید Thottrup به سلامت جامع متوقف شد ، و او برای تحصیل در طب طبیعی از طراحی مد دور شد. در طی چند سال آینده ، او با یک متخصص گیاهان دارویی ، یک متخصص هومیوپاتی و یک متخصص معطر درمانی همکاری کرد و متوجه شد که وی به خصوص به حوزه مراقبت از پوست طبیعی علاقه مند است. او سرانجام با آنا بونوكور ، دكتر شیمیدان لوازم آرایشی و بهداشت ، همكاری كرد و كار ایجاد یك خط مراقبت از پوست را آغاز كرد كه دانش Thottrup در مورد داروهای طبیعی گیاهی و دانش فنی فرمولاسیون Buonocore را با هم تلفیق می كند. (مرتبط: سفارش دقیق استفاده از محصولات مراقبت از پوست)

نتیجه؟ Seed to Skin ، یک مارک تجاری لوکس و طبیعی برای مراقبت از پوست که اکنون در مراکز آبگرم در سراسر جهان عرضه می شود. این برند بر رویکرد عملی خود برای تولید محصولات خود تأکید می کند – همه چیز در Borgo Santo Pietro ، یک ملک 300 هکتاری در توسکانی با هتل و هتل 5 ستاره تولید می شود. در آنجا ، از طریق یک شیشه ، بازدید کنندگان می توانند آزمایشگاهی را مشاهده کنند که محصولات Seed to Skin در آنجا تولید شده است. بسیاری از مواد تشکیل دهنده محصولات این برند مستقیماً از زمین های کشاورزی Borgo Santo Pietro تهیه می شود. هر تولید کننده خارجی از جنبه های مختلف بررسی می شود تا نوع خاک مورد استفاده قرار گیرد.

Seed to Skin در گرایش مراقبت از پوست “تمیز” یا مارک هایی قرار دارد که هدفشان ارائه محصولات کاملاً بالینی و در عین حال مطابقت با استانداردهای جنبش تمیز زیبایی است. این روش از همان ابتدا برای Thottrup مهم بود ، وی Seed to Skin را “تمیز با فن آوری بالا” توصیف کرد.

“من احساس می کنم که در دنیای مراقبت از پوست ، مردم هنوز خیلی دوست دارند این طرف یا به که طرف – علم یا مراقبت از پوست تمیز بهتر است ، هیچ سوالی مطرح نمی شود ، “Thottrup می گوید.” من فکر نمی کنم که لازم باشد همه دانش را بیرون بیاوریم زیرا متوجه شده ایم که برخی از جنبه ها م aspectsثر نیستند. من فکر می کنم ما باید بهترین ها را از آن دنیا و بهترین ها را از جنبش تمیز کردن مراقبت از پوست بگیریم. “

در Seed to Skin مراقبت از پوست تمیز مبتنی بر علم ، این برند عمدتا از مواد طبیعی استفاده می کند ، اما برخی از فرمول ها وقتی تیم یک نیاز قانع کننده را ببینند ، از 100 درصد طبیعی خجالتی هستند. (به عنوان مثال ، یک فرمول ممکن است به جای یک منبع طبیعی مانند کبد یا تخم مرغ ، یک نسخه مصنوعی از ویتامین B3 را در خود داشته باشد.) (مرتبط: تفاوت بین محصولات تمیز و زیبایی طبیعی چیست؟)

همانطور که Thottrup هدف خود را اثبات کرد ، انتخاب بین محصولات مراقبت از پوست و یا محصولات زیبایی تمیز علمی نباید یک یا یک سناریو باشد. خوشبختانه ، حتی اگر نمی توانید برای لذت بردن از غذاخوری از مزرعه به میز و درمان های آبگرم به Borgo Santo Pietro سفر کنید (حداقل نه در حال حاضر – با تشکر از COVID) ، باز هم می توانید در یک لکه کوچک املاک با یکی از محصول محصولات لوکس Skin است.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>