Selfless توسط بررسی محصولات مراقبت از پوست Hyram همراه با عکس

[ad_1]

در تاریخ 1 ژوئن ، Hyram Yarbro – متخصص مراقبت از پوست و تأثیرگذار در علوم با 12 میلیون پیرو – از معرفی هیجان انگیز مارک جدید مراقبت از پوست خود ، Selfless توسط Hyram ، خبر داد. با مشارکت The Inkey List ، هدف Selfless توسط Hyram تأثیر مثبت بر چالش هایی است که اکنون مردم و کره خاکی با آن روبرو هستند – در حالی که همه نتایج بی نظیری در مراقبت از پوست ارائه می دهند.

یاربرو گفت: “از طریق Selfless توسط Hyram ، من می خواهم صنعت زیبایی را با تغییرات اجتماعی ارتباط برقرار کنم.” “هدف من کمک به مردم است که نه تنها با مراقبت از پوست با کیفیت بالا و با فرمولاسیون های باورنکردنی ، بلکه به مردم این امکان را می دهم تا دیگران را در سراسر جهان که تحت تأثیر برخی از بزرگترین مسائل جهانی شناخته شده برای نسل ما قرار دارند ، تقویت کنند.”

وی افزود: “من می خواهم به مردم كمك كنم تا دنیا را فقط با انجام کارهای مراقبت از پوست خود تغییر دهند.”

در حالی که تماشای نام تجاری در ایجاد موضوعات اجتماعی تأثیر مثبتی می گذارد ، من می توانم پس از آزمایش چند هفته ای محصولات ، محصولات مراقبت از پوست را تضمین کنم. از مواد اولیه گرفته تا بسته بندی ، Yarbro آن را میخ زده است.

در مورد بسته بندی ، نام تجاری از این جهت شفاف است که هیچ بسته بندی کالای زیبایی هنگام ورود به محیط زیست مناسب نیست ، با این حال ، این برند “برای تلاش و انجام بهترین انتخاب ممکن” موارد زیادی را در نظر می گیرد. ” این لوله ها از نیشکر ساخته می شوند که به طور پایدار در برزیل پرورش داده می شوند و کارتن های بیرونی از منابع 100 درصد قابل بازیافت FSC ساخته شده اند. جدا از تلاش آشکار همه افراد در استفاده از بسته بندی هایی که تا حد امکان از نظر محیط زیست آگاه هستند ، من به خصوص دوست داشتم توزیع مقدار صحیح محصول با نرم افزارهای نازل آن آسان باشد. علاوه بر این ، تمام پنج کالایی که در حال حاضر موجود است ، گیاهی و بی رحمی و بدون روغن نخل هستند. قیمت این محصول در مقایسه با The Inkey List متوسط ​​است و قطعاً گران تر است.

من پیش از عرضه ، هر پنج محصول Selfless by Hyram را به دست خود گرفتم ، بنابراین ادامه مطلب را بخوانید تا ببینید نظر من درباره هر محصول در این مجموعه چیست. Spoiler: همه آنها بسیار عالی هستند.

Selfless by Hyram از 24 ژوئن در سایت uk.elflessbyhyram.com در دسترس است.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>