Selfless توسط Hyram x جزئیات راه اندازی لیست Inkey

[ad_1]

Skinfluencers از محبوب ترین سازندگان محتوا در TikTok هستند ، با 43 میلیارد بازدید بزرگ فقط در هشتگ “مراقبت از پوست”. یکی از سازندگان برجسته ای که تأثیرپذیری پوست را بر روی نقشه TikTok قرار می دهد ، Hyram Yarbro ، یک متخصص مراقبت از پوست در زمینه علوم است که در مواد مغذی عمیق مواد غذایی ، توصیه های محصول و توصیه های سرگرم کننده و مراقبت از پوست برای 12 میلیون پیرو خود به اشتراک می گذارد. او با تعداد بیشماری از مارک های زیبایی مهم همکاری کرده است و 1 ژوئن بزرگترین همکاری وی را نشان می دهد: راه اندازی نام تجاری زیبایی خاص خود به نام> Selfless by Hyram.

“از طریق Selfless توسط Hyram ، من می خواهم صنعت زیبایی را با تغییرات اجتماعی مرتبط کنم.

در همکاری با لیست Inkey ، Selfless توسط Hyram به شدت متمرکز بر تأثیر مثبت چالش هایی است که در حال حاضر مردم و کره خاکی از طریق مجموعه ای از محصولات موثر و ملایم که “باعث تغییر اجتماعی یک بار در یک محصول می شود” هستند.

“از طریق Selfless توسط Hyram ، من می خواهم صنعت زیبایی را با تغییرات اجتماعی ارتباط برقرار کنم. هدف من این است که به مردم کمک کنم نه تنها با مراقبت از پوست با کیفیت بالا و با فرمولاسیون های باورنکردنی ، بلکه به مردم فرصت می دهم تا دیگران را در سراسر جهان تحت تأثیر قرار دهند. توسط برخی از بزرگترین مسائل جهانی که برای نسل ما شناخته شده است “، هیرام توضیح داد. “من می خواهم به مردم کمک کنم تا دنیا را فقط با انجام کارهای مراقبت از پوست خود تغییر دهند.”

مبحث مربوط به پایداری و مراقبت از پوست ، از جمله تولید محصولات جدید خودش و تأثیرات ناشی از آن ، در Hyram از بین نمی رود. وی در ویدئوی اخیر YouTube با عنوان “آیا مراقبت از پوست شما سیاره را می کشد؟” ، وی در مورد قطبی بودن صنعت هنگام بحث موضوع صحبت کرد و این نیاز به گفتگوی عمیق تری دارد. وی گفت: “اغلب اوقات ، مکالمه این است که شما نمی توانید پایدار باشید مگر اینکه از برخی مواد متنفر باشید یا آنها را ممنوع کنید. “من می خواهم امیدوارم که این موارد را بیشتر روشن کنم [aspects] برای اضافه کردن تفاوت های بیشتر به مکالمه. “این اساس مارک تجاری وی است: آموزشی ، شفاف و مبتنی بر علم ، با هدف تغییر نحوه تعامل برندهای زیبایی با محیط.

تأثیرات اجتماعی در مرکز نام تجاری است ، که با انجام تعهدات و ماموریت های مختلف انجام می شود. این نام تجاری آن را “استاندارد بی فایده” می نامد ، که آن را “مجموعه ای از استانداردهای مداوم در حال تحول که برند در هنگام انجام اقدامات پایداری از خود نگهداری می کند” توصیف می کند. Selfless توسط Hyram برای حمایت از سازمانها در چهار زمینه اصلی کار خواهد کرد: محیط زیست ، بهداشت ، آموزش و توانمند سازی.

برای راه اندازی ، نام تجاری در سه زمینه اصلی تمرکز خواهد کرد و بعدا پیشرفتی را که هر شش ماه به دست آورده گزارش و ارزیابی مجدد می کند. این مناطق عبارتند از: تأمین منابع شفاف و پایدار برای اطمینان از کمبود بیش از حد منابع طبیعی. هوشیاری اقلیم از طریق اقدامات پیشگیرانه برای کاهش انتشار کربن نام تجاری و سرمایه گذاری در برنامه هایی که CO2 را از اتمسفر حذف می کنند. و بسته بندی های خنثی از کربن و کاملاً قابل بازیافت. مارك از طريق اعلاميه مطبوعاتي توضيح داد: “هيچ راه حل بسته بندي كامل نيست ، اما هدف ما اين است كه كمترين تأثير را برجا بگذاريم.

“خلق Selfless ادغام همه چیزهایی است که ما سه نفر به عنوان بنیانگذار آن هستیم. تجسم مجدد اینکه چگونه می توانید یک مارک زیبایی بسازید تا تأثیرات اجتماعی را در اولویت کارهای خود قرار دهید ، چالشی بود که ما فقط نمی توانستیم به آن نه بگوییم” ، هیرام و کولت لاکتون و مارک کاری بنیانگذاران Inkey List گفتند.

با انتشار محصولات فوق العاده ، جزئیات بیشتری را به اشتراک خواهیم گذاشت ، بنابراین این فضا را تماشا کنید.

منبع تصویر: فداکار توسط هیرام

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>