Sha’Carri Richardson اهمیت رنگ مو را به اشتراک می گذارد

[ad_1]

EUGENE ، اورگان - 19 ژوئن: Sha'Carri Richardson پس از رقابت در مرحله نیمه نهایی 100 متر زنان در روز 2 مسابقه های تیم دو و میدانی المپیک 2020 ایالات متحده در Hayward Field در 19 ژوئن 2021 در اوژن ، اورگان واکنش نشان داد.  (عکس از کلیف هاوکینز / گتی ایماژ)

از طریق هیوارد فیلد در طی آزمایش های المپیک دو و میدانی روز شنبه ، Sha’Carri Richardson مانند یک شهاب سنگ به نظر می رسید. سرعت بسیار زیاد او وجود داشت: فقط 21 سالگی ، ریچاردسون در حال حاضر سریعترین زن در کشور است و زمان 10.86 ثانیه ای او در طول 100 متر دویدن ، جایگاه خود را در تیم ایالات متحده برای بازی های المپیک آینده توکیو از 23 ژوئیه تضمین کرد. اما موهای او – نارنجی آتشین و نیمه بلند ، نیمه رو به پایین – به نمایش فوق العاده کمک کرده است.

“او فقط می خواست که من بتوانم بیانیه بدهم.”

علی رغم تحسین های قبلی ، گچ بری ها و ظاهر پر زرق و برق او پس از دیدار ریچاردسون او را به عنوان یک ستاره قوت بخشید. ریچاردسون اغلب از مژه های بلند و اکریلیک های طولانی تر استفاده می کند ، و اگرچه او معمولاً مغز متفکر رنگهای همیشه در حال تغییر موی خود است ، اما قبل از آزمایش های فوق العاده مهم ، به دوست دختر خود اجازه تصمیم گیری می دهد.

ریچاردسون به وی گفت: “او گفت که این فقط با او صحبت کرده ، این واقعیت که خیلی بلند و سرزنده است.” واشنگتن پست. “این كسی هستم كه هستم. او فقط می خواست كه بتوانم بیانیه بدهم – بیایید به جهانیان نشان دهیم كه من نیرویی هستم كه حساب می شوم.”

علاقه مندان به این ورزش متعجب نخواهند شد که می دانند ریچاردسون از فلورانس گریفیت جوینر الهام می گیرد ، که همچنین به سبک بیانیه سازی معروف بود. ریچاردسون عکس های Flo-Jo را در یک پست اینستاگرامی در سال 2019 به اشتراک گذاشت و نوشت: “شما عاشق این هستم که در مورد موهای من صحبت کنید و ناخن هایم را مانند بزرگترین زنی که تاکنون وارد این بازی نشده است ، به سبک و سبک اجرا نکنید.” وی روز گذشته در مصاحبه ای با آسوشیتدپرس بار دیگر در مورد افسانه آهنگ صحبت کرد. ریچاردسون گفت: “فلو جو به پیست آمد و می دانست که او قصد تسلط خود را دارد.” “روشی که او انجام داده بود برازنده بود. من همیشه این را دوست داشتم. اگر Flo-Jo شگفت انگیز ناخن های بلندی داشت ، هیچ بهانه ای وجود نداشت که چرا من نمی توانم ناخن های بلند داشته باشم.”

با وجود اینکه هنوز خیلی از دوران ورزشی اش پیش روی اوست ، مسیر ریچاردسون ممکن است همچنان با مسیر Flo-Jo ، سریعترین زن تمام دوران ادامه یابد. ریچاردسون در حال حاضر ششمین سریعترین زن در تمام دوران ها است و او برای مسابقات 100 متر المپیک که Flo-Jo در سال 1988 برنده شد ، مورد علاقه او است. در صورت پیروزی ، ریچاردسون اولین آمریکایی بود که از زمان گیل دیورز در سال 1996.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>