Sha’Carri Richardson در ضربان های Dre Commercial مانیکور به شکل قلب می پوشد – دیدن عکس ها

[ad_1]

Sha’Carri Richardson ممکن است این هفته در بازی های المپیک توکیو حضور نداشته باشد ، اما او هنوز هم در مسیر تبلیغات تجاری جدید Beats by Dre همه چیز را در مسیر تکان می دهد. در تاریخ 20 ژوئیه ، این ورزشکار 21 ساله در پیست ویدیوی یک دقیقه ای را در اینستاگرام منتشر کرد که همچنین شامل یک آهنگ جدید از Kanye West با عنوان “هیچ کودکی پشت سرش نیست”. در این کلیپ ، او استعداد ورزشی خود را در حالی که یک کلاه گیس زنجبیل خیره کننده و مانیکور فرانسوی با طرح قلب دارد به نمایش می گذارد.

ریچاردسون در این ویدئو با دو لباس متفاوت دو تکه ظاهر می شود – یک ست لگ طلایی و یک ست کوتاه دوچرخه سیاه – که با کلاه گیس به رنگ شراب عالی به نظر می رسند. به نظر می رسد این واحد کاملاً مشابه همان چیزی است که او اوایل این ماه در ESPY سال 2021 پوشیده بود ، بنابراین ممکن است همان کلاه گیس متفاوت باشد. کلاه گیس قرمز تیره در کنار آن قسمت شده و توسط آرایشگر کریستینا کاسل (که مسئول آرایش درخشان او نیز هست) حلقه شد ، به طوری که در امواج زیبا از پشت او می افتد. و البته ، آن لبه ها کاملاً در دو طرف صورت او گذاشته شده اند.

اگرچه عکس های نمای زیبایی از کلاه گیس سانگریا به دست ما می رسد ، اما گوشه های زیادی از ناخن های بلند و مربع شکل او را نمی بینیم. چشمک بزنید و جزئیات قلبی شکل انگشت شست ، شاخص و انگشتان صورتی و عکس برگردان های قرمز کوچک روی رقم میانی و حلقه را از دست خواهید داد. این اصلاً مانیکور فرانسوی شما نیست. در کنار رنگ سفید سنتی ، این مجموعه حاوی رنگ های صورتی و آبی روشن است.

با مجوز از YouTube / Beats توسط Dre
با مجوز از YouTube / Beats توسط Dre

همانطور که قبلاً گفتیم ، ما برای هر سانتی متر از جذابیت ریچاردسون در داخل و خارج از پیست اینجا هستیم. ستاره پیست گفت: “هر وقت قدم در پیست می گذارم ناخن های بلند ، موهای رنگی متفاوت به شما نشان دهم … تا زمانی که جامعه من آن را دوست دارد ، من هر بار آن را می آورم.” شکست ناپذیر در مصاحبه در جوایز ESPY. بنابراین ما در اینجا خواهیم بود و نه خیلی بی سر و صدا از همه لحظات زیبایی که در آینده می آیند تعریف می کنیم.


داستانهای بیشتری درباره ورزشکاران و زیبایی بخوانید:


اکنون برنامه 10 دقیقه ای زیبایی هالزی را تماشا کنید:

فراموش نکنید که Allure را دنبال کنید اینستاگرام و توییتر.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>