Shadow and Bone: آیا یک فصل 2 در Netflix برگزار می شود؟

[ad_1]

کیت سایه و استخوان (L تا R) جوان به عنوان جسپر فهیی ، آمیتا سامان به عنوان INEJ GHAFA و FREDDY CARTER به عنوان KAZ BREKKER از Shadow and Bone Cr.  DAVID APPLEBY / NETFLIX 2021

نتفلیکس سایه و استخوان اولین بار در 23 آوریل به نمایش درآمد و در حال حاضر با انتقادات زیادی از طرف منتقدان و طرفداران مواجه شده است. بر اساس مجموعه کتاب های محبوب لی باردوگو ، این نمایش واقعا یک ماجراجویی خارق العاده است که شما را با هر قسمت بیشتر آرزو می کند. با دیدن اینکه این نمایش الهام گرفته از کتاب های مختلف Grishaverse است – از جمله سه گانه Shadow and Bone و Duology از شش کلاغ – در حال حاضر مطالب زیادی برای اقتباس روی صفحه وجود دارد. بنابراین این س begال را ایجاد می کند: آیا فصل دوم برگزار می شود؟

فقط به دلیل محبوبیت این مجموعه کتاب ، احتمالاً نتفلیکس نمایش را تمدید خواهد کرد. قبل از اینکه این مجموعه هشت اپیزودی حتی به سرویس پخش جریانی بپردازد ، طرفداران کتاب از بیت های مختلف تریلر هیجان زده شده بودند و بر سر مثلث عشق بین آلینا ، مال و دارکینگ جنگ می کردند. ناگفته نماند ، بازیگران برای فصل های بیشتری در آن حضور دارند. در طی یک مصاحبه میزگرد ، آرچی رناوکس (مال) از آنچه دوست دارد در یک فصل دوم بالقوه ببیند ، صحبت نکرد. وی گفت: “من دوست دارم برخی روابط و دوستی های جدید ایجاد شده بین شخصیت های مختلف را ببینم.” “من همچنین دوست دارم بیشتر جهان را در آن طرف دریای واقعی ببینم. این بسیار جالب خواهد بود.”

البته ، نویسنده کتابها از گسترش جهان نیز بسیار هیجان زده است. باردوگو در این میزگرد گفت: “با شروع همه اینها ، من فقط فکر کردم که چند شخصیت را ببینم تا فقط یک بار روی صحنه قدم بگذارند ، این کافی است.” “اما پس از آن با هر لحظه ، به خصوص وقتی چنین تیم خارق العاده ای دارید که این را زنده می کند ، فکر می کنید ، واو ، اگر آنها این همه کار را با این یک کتاب و این یک داستان انجام می دادند ، با این کارهای وحشی دیگر من چه کاری می توانستند انجام دهند” ایجاد کرده ام؟ و متاسفانه من هرگز از نظر اقتباسی به این مجموعه فکر نکرده ام ، بنابراین مطمئناً چالش های زیادی را پیش روی آنها قرار داده ام ، اگر هرگز به آنجا برسیم.

پس چه موقع مطمئناً از یک فصل دوم مطلع خواهیم شد؟ معمولاً ، نتفلیکس تا چند ماه پس از انتشار ، اعلام تمدید نمی کند. حتی با باور نکردنی محبوب بریجتون، پخش کننده یک فصل دوم را تأیید نکرد تا یک ماه پس از انتشار اولیه. حدس بزنید در این فاصله فقط باید محکم بنشینیم و منتظر بمانیم.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>