Shadow and Bone: The Darkling کیست؟

[ad_1]

سایه و استخوان (L تا R) BEN BARNES به عنوان کریگانی DARKLING / GENERAL از سایه و استخوان Cr.  دادگاه NETFLIX 2021

در دنیایی که بخشی از تاریکی غیر قابل نفوذ وجود دارد به نام Shadow Fold ، نامی مانند The Darkling دقیقاً شخصی قهرمان را به ذهن نمی آورد. با وجود داشتن جالب هست رابطه با قهرمان داستان و احضار کننده خورشید ، آلینا استارکوف و کاملاً جذاب ، او هنوز هم شرور مجموعه کتاب های Shadow and Bone است. برای اقتباس آینده نت فلیکس ، اریک هایزرر ، مجری برنامه ، در نهایت تصمیم گرفت که به The Darkling یک بازیگر جدید: ژنرال کیریگان بدهد.

The Darkling با بازی بن بارنز در سریال نتفلیکس ، یک گریشا قدرتمند است ، معروف به شخصی که می تواند ماده را در ابتدایی ترین سطح خود دستکاری کند. وی همچنین رهبر ارتش دوم راوکا است که تقریباً منحصراً از گریشا تشکیل شده است. The Darkling که به عنوان احضار کننده سایه شناخته می شود ، توانایی نادر در دستکاری سایه های اطراف خود را دارد ، که این ادعای او را از تبار The Black Heretic تقویت می کند. سرانجام ، او به امید از بین بردن Shadow Fold ، آلینا را برای پیوستن به او استخدام می کند و این جفت در طول آموزش او نزدیک می شوند. رابطه دارکینگ و آلینا از همان ابتدا به سمت یکدیگر کشیده شده اند ، قبل از اینکه از نیت واقعی او با خبر شود ، خیلی زود عاشقانه می شوند. او قصد دارد به جای اینکه بخواهد Shadow Fold را از بین ببرد ، با گسترش دسترسی Shadow Fold از نور آلینا برای دفع آتشفشان استفاده کند.

قرن ها قبل از آغاز یک احضار کننده سایه به نام باغرا متولد شده است سایه و استخوان، داركلینگ خود را به عنوان بزرگ-جد of بزرگ بدعتگذار سیاه معرفی می كند. Black Heretic ، که بعداً مشخص شد نام مستعار دیگری از The Darkling است ، Shadow Fold را ایجاد کرد و با آن ، میراث تاریکی و ویرانی را به جا گذاشت. در طول این مجموعه ، میراث The Black Heretic به شدت تحت تأثیر The Darkling قرار دارد ، که بهترین چیز را برای گریشا همکار خود می خواهد و برای نجات مردم Ravka تلاش می کند. با نامی مانند ژنرال کریگان ، به احتمال زیاد این مجموعه تلویزیونی می تواند این سمت از The Darkling را به طور کامل تری کشف کند.

این کتاب همچنین نشان می دهد که Darkling یک شرور به عنوان یک پیچ و تاب بزرگ است. اکثر خوانندگان به لطف برخی سرنخ های کاملاً اساسی توانستند دیدن آن را ببینند. به هر حال ، این فیلم در جهانی تنظیم می شود که در تاریکی هیولاهای واقعی (معروف به آتشفشان) وجود دارد. سپس این واقعیت وجود دارد که The Darkling با آلینا برابر و مخالف است ، بنابراین خیلی زیاد نمی توان فهمید که او شرور است. سوئیچ نام حداقل فضایی از رمز و راز را به شخصیت اضافه می کند و شرارت نهایی او را بیشتر برای بینندگان و احتمالاً شخص آلینا شوکه می کند.

بارنز قبلاً گفت: “اگر شخصیتی خطی را ارائه دهد ، می خواهم بدانم كه چرا او هر یك از این واژه ها را انتخاب كرده است.” کمیک بیت درباره به تصویر کشیدن ژنرال کریگان. “او نمی گوید ، خوب ، من شرور تو هستم ، اما او می گوید” خوب ، من را شرور خود کن. ” او باور ندارد که او شرور داستان است و من فکر می کنم همه شرورانی که شما واقعاً به آنها اعتقاد دارید انگیزه های خودشان را درک می کنند. ” ما نمی توانیم منتظر بمانیم تا ببینیم چه نوع اوج و فرودهایی دارند سایه و استخوان با نمایش بارنز از The Darkling وقتی 23 سریال در آوریل پخش می شود ، ما را همراهی می کند.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>