Shedid & Parrish موی فر-مو خط مراقبت از مو با عکس

[ad_1]

Shedid & Parrish تنها خط مراقبت از موهای فر است که شما همیشه به آن احتیاج خواهید داشت – نه ، جدی. من به مدت یک هفته از کل دامنه محصول استفاده کردم و ناگهان توانستم به اولین موفقیت موفقیت آمیز خود دست پیدا کنم (حداقل طبق استانداردهایم). حتی شستشوی و شستشوی من تا سه روز طول کشید که با توجه به عادت های تنبل خواب موی آفرو من انقلابی است. بهترین قسمت درباره Shedid & Parrish؟ این کاملاً طبیعی ، وگان ، بدون بو و قابل بازیافت است – و مخصوصاً برای موهای فر ، موج دار و دارای بافت آفریقایی فرموله شده است.

جسیکا پریش ، بنیانگذار Shedid & Parrish به POPSUGAR گفت: “من فقط برای یافتن محصولات مناسب ، آرایشگر مناسب و اطلاعات مناسب تلاش کردم.” “من نژاد مختلطی هستم و به تصویب رسیده ام ، بنابراین مو از انواع مختلف ناشی می شود ، چه کسی می داند از کجا؟ والدین من واقعاً نمی دانستند چگونه از آن مراقبت کنند ، و من آزمایش و خطای زیادی را پشت سر گذاشتم. 30 سال عجیب و غریب جلو برو ، و من هنوز بازار واضحی از محصولات را برای فر در خیابان بالا نمی دیدم. هنوز هم کاملاً دشوار است ، و به همین دلیل است که می خواستم نام تجاری را ایجاد کنم. من فقط چیزی می خواستم که ساده باشد ، درک آن کاملاً واضح باشد و این مخصوص موهای فر است. بنابراین فرقی نمی کند که یک فر موی سبک داشته باشید یا یک فرم موی تنگ یا یک نوع حلقه تنگ داشته باشید. اگر موهای فر دارید ، این برای شما مناسب است. ”

در نگاه اول ، تحت تأثیر بسته بندی آگاهانه از محیط زیست قرار گرفتم ، سپس هنگامی که در ظرف ها را باز کردم و عطر و بویی از هیچ چیز به بینی ام برخورد نکرد ، می دانستم که این خط تولید چیز خاصی است. همه افراد متفاوت هستند ، اما من شخصاً واقعاً دوست ندارم که بوی کاریکاتور یک دختر سیاه پوست را ببویم – به نظر می رسد رایحه های نارگیل یا گرمسیری به عنوان پیش فرض بیشتر محصولات مورد استفاده زنان و دختران سیاه پوست باشد. سپس ، هنگامی که شروع به استفاده از محصولات کردم ، احترام من یک درجه دیگر شد زیرا برخلاف اکثر محصولات موی فر ، Shedid & Parrish در مورد نحوه استفاده از هر محصول جزئیات زیادی را ارائه می دهد. همه از ترفندهای مراقبت از مو مانند انفجار کویل های خود با آب سرد در پایان شستشو برای تقویت درخشش و قفل شدن رطوبت و یا نحوه و نوع محصولات به ترتیب خاص برای اطمینان از پیچ خوردگی و شست و شو – افراد بی عیب و نقص ظاهر می شوند – بنیانگذار پریش این مراحل را در فرمولاسیون و بسته بندی محصولات خود پوشش داد.

پیش رو ، بررسی کامل و صادقانه من از کل خط تولید محصولات مراقبت از موی موی Shedid & Parrish را بررسی کنید.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>