Shontay Lundy در ضد آفتاب و ضد آفتاب Black Girl

[ad_1]

خیلی اوقات ، بهترین داستان های زیبایی ناگفته می مانند ، این فقط به رنگ پوست ، مذهب ، بیان جنسیت ، ناتوانی یا وضعیت اقتصادی اجتماعی فرد بستگی دارد. در اینجا ، ما میکروفون را به برخی از بلند پروازانه ترین و با استعدادترین صداهای صنعت منتقل می کنیم تا آنها بتوانند ، به قول خودشان ، داستان جالب توجهی راجع به چگونگی پیدایش – و اینکه چگونه از زیبایی برای تغییر صدا استفاده می کنند ، به اشتراک بگذارند. جهان برای بهتر. بعدی بعدی: Shontay Lundy ، بنیانگذار برند برنده جایزه زیبایی POPSUGAR ، کرم ضد آفتاب Black Girl.

من بزرگ شدم و دانش زیادی درباره مراقبت از پوست نداشتم. من قبل از 23 سالگی داشتم صورتم را با داو می شستم که به اولین قرار ملاقات با پوست رفتم و این به چند دلیل متفاوت بود. زنان اطراف من – مادربزرگ و مادرم – در واقع مراقبت از پوست نبودند و من واقعاً نیاز چندانی نداشتم. خوشبختانه من از نظر آکنه مشکلی نداشتم – یک جوش اینجا و آنجا می زنم ، اما پوست من کاملاً واضح بود.

وقتی کار در شرکت های آمریکایی را شروع کردم ، با حقوق ثابت و بیمه درمانی ، مبلغی مثل 30 دلار برای خرید به متخصص پوست پرداختم. من رفتم ، و او از من پرسید که من صورتم را با چه چیزی شسته ام و وقتی به یک متخصص بهداشت و درمان می گویی که صورت خود را با صابون می شوی ، آنها خرد می شوند. بنابراین او مانند “خوب ، خوب ، من یک پاک کننده برای شما دارم.” من برای همیشه در آن پاک کننده گیر افتادم و سپس آن را متوقف کردم. من مجبور شدم به سرعت محوری و پاک کننده و مرطوب کننده ای پیدا کنم که به مدت 10 سال با آن روبرو می شدم. تا زمانی که من زن آفتاب شدم – مسافرتهای زیاد ، لذت بردن از فعالیتهای بیرون و تازه یافتن این درخشش از درون – تصمیم گرفتم که محافظت از پوستم در برابر آفتاب را شروع کنم. من ضد آفتاب Black Girl ایجاد کردم و این اولین باری بود که با ظرفیت روزانه ضد آفتاب می زدم.

وی افزود: “این موضوع به معنای فروش ضد آفتاب نیست ، بلكه دانستن نکات مثبت ، منفی ، فواید و مضرات پوشیدن و عدم استفاده از ضد آفتاب است.”

برخی از افراد برای راه اندازی مارک های زیبایی با لیست محصولات مأموریت دارند ، اما داستان من کمی متفاوت بود. ضد آفتاب Black Girl کار خود را با یک محصول آغاز کرد (اکنون ما سه محصول داریم). من این محصول را داشتم و دوست داشتم زنان رنگین پوست بتوانند از ضد آفتاب استفاده کنند که باعث نمی شود آنها یک پس مانده سفید داشته باشند. سریع به سال 2015 منتقل شد و تأثیر ما در جامعه طنین انداز شد تا کاری متفاوت از کاری که برای تربیت انجام شده بود انجام دهد. تغییر رفتار یک بزرگسال بسیار دشوار است. هیجان انگیز است ، اما در عین حال ، ما بسیار سخت کار می کنیم. من واقعاً معتقدم ، صرف نظر از کاری که انجام می دهید ، اگر خیلی سخت کار کنید ، پاداش می رسد. ما خوشحالیم که مردم در زمینه ایمنی در برابر آفتاب آموزش می بینند و این همان چیزی است که در پایان روز می خواستیم. این درمورد فروش ضد آفتاب نیست ، بلکه درمورد دانستن نکات مثبت ، منفی ، فواید و مضرات عدم استفاده از ضد آفتاب است.

طرح ایده من بسیار پر از اضطراب بود زیرا شما نمی دانید که یک سرمایه گذار به دنبال چه چیزی است یا چه چیزی باعث ایجاد دل دل آنها خواهد شد. این می تواند تأثیر اجتماعی باشد ، می تواند محصول شما به تنهایی باشد ، می تواند جمعیتی شما باشد ، می تواند به این دلیل باشد که شما بسیار سودآور هستید. من فکر می کنم ناشناخته سخت ترین قسمت بود ، همچنین یافتن شخصی که با آنچه ما همسو است و درک اینکه ضد آفتاب Black Girl برای همه مناسب نیست ، و این اشکالی ندارد!

کرم ضد آفتاب Black Girl برای من به عنوان انگیزه ، الهام و توانمند سازی عمل می کند. در واقع این جامعه ای است که ما در حال ساخت آن هستیم. جامعه به دوستان و عزیزانشان در مورد نکات مثبت ضدآفتاب می گوید. تیم BGS ، ما همه جا هستیم. این می تواند در رویدادها ، نمایشگاه های تجاری ، نمایشگاه های زیبایی باشد – داشتن این مکالمات در فیلم و تلویزیون برای تعامل با مردم است. از آنجا که هرکسی به این محصول نظر باز ندارد ، اما شما نمی توانید فقط یک کار انجام شده را انجام دهید. باید مداوم و سازگار باشد.

منبع تصویر: با مجوز از گروه رسانه ای میلان

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>