Simone Biles’s New 2021 Floor Routine GK US Classic را تماشا کنید

[ad_1]

https://www.youtube.com/watch؟v=shTQgAN_bdE

سیمون بیلز در 22 می در 2021 GK US Classic جای خود را گرفت ، مثل اینکه هرگز آنجا را ترک نکرده است. این اولین بار بود که او از مسابقات جهانی 2019 شرکت می کرد ، و او ما را با نمایش برنامه تنظیم رقص معمولی توسط ساشا فاربر ، سابق خود ، به ما هدیه داد. DWTS شریک. او در ماه آوریل از “بیلز” بازدید کرد تا “روال کار” را تمیز کند و این یک اجرای است که به موسیقی تکنو تعلق دارد. اگرچه او دستهای خود را روی آخرین پاس غلتیده خود قرار داد – یک اشتباه غیر مشخصه که نشان می دهد او در واقع انسان است – اما به دلیل سطح بالای دشواری اش ، باز هم امتیاز 14.250 خوب دریافت کرد. این بهترین امتیاز کف مسابقه بود.

روال کف بیلز دارای مهارت های امضا به نام او بود: یک چرخش دوتایی با چرخش سه گانه و یک نیمه طرح دوتایی. این قسمت همچنین بخشی مشخص از رقص و رقص او را که از سال 2015 در کارهای معمول خود انجام داده است ، نشان می دهد: صدایی می گوید “آه!” میانه آهنگ ، و او انگار شوکه شده دستش را جلوی صورتش می گذارد.

برای بهتر شدن هرچه بهتر ، پارچه کتانی بیلز با یک بز واقعی بدلیجات در پشت تزئین شده بود. و ، او نه تنها اولین خرک تاریخی را تجربه کرد ، بلکه با وجود سقوط در میله ها ، در مکان اول در مکان های اول ایستاد. عملکرد کف نمایشگر بالا را تماشا کنید. اگر همه چیز طبق برنامه پیش برود ، او تابستان امسال برای نمایندگی از ایالات متحده در تیم ژیمناستیک زنان المپیک به خارج از کشور می رود و ما نمی توانیم منتظر بمانیم تا دوباره این مسئله را در بازی های توکیو ببینیم. GOAT برگشته است!

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>