Sink the Pink Releases Pop Tarts ، یک سری وب جدید Drag

[ad_1]

بزرگترین گروه LGBTQ + انگلیس ، Sink the Pink ، که بیشتر به دلیل شب های معروف خود در لندن شناخته شده است ، دیجیتال می شود و یک سری وب جدید را راه اندازی می کند. این مجموعه در سال 2008 تاسیس شد و به عنوان پاسخی به “شبهای زیاد و غیر فراگیر شبانه” تاسیس شد و تلاش می کند تا به طور مداوم وضع موجود را به چالش بکشد و رویدادهایی را به خود بیان ، تنوع و آزادی خلاقانه اختصاص دهد. سری جدید مجازی آنها با عنوان تارت های پاپ، بیش از هشت هفته اتفاق می افتد و مجموعه ای از Sink the Pink drag queens با احساسات پاپ مانند کیت نش ، سوفی الیس-بکستور ، چارلوت چرچ ، و اسپایس گرل ملانی سی مصاحبه می کند به گونه ای که قبلاً هرگز نبوده است. طرفداران این فرصت را دارند که سوالات خود را از طریق اینستاگرام نیز ارسال کنند ، بنابراین زمان صحبت با Mel C در مورد * آن لباس * Spice Girls اکنون است.

در کنار خط ملکه ملکه های سری Sink the Pink ، این مجموعه به نمایش در خواهد آمد DraP Race RuPaul’s UK مسابقه دهنده Bimini Bon Boulash (که هنوز هم در رقابت است) ، از سری فعلی. او در تاریخ 31 مارس به مرحله (اینستاگرام) می رود تا با جید Thirlwall ، ستاره کوچک میکس ، صحبت کند ، و ما دیگر هیجان زده ایم.

این سریال که هر چهارشنبه ساعت 19.30 برگزار می شود ، امشب ، 10 فوریه ، با میزبان تیت بانگ و نماد موسیقی Charlotte Church در اینستاگرام آغاز می شود. ترکیب کامل پیش رو را بررسی کنید.

منابع تصویر: گتی و بی بی سی

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>