Sofia Vergara در حال راه اندازی یک نام تجاری جدید مشهور زیبایی است

[ad_1]

زمانی نه چندان دور بود که به نظر می رسید همه افراد مشهور در حال دریافت مجموعه ای با نسخه محدود با یک مارک زیبایی هستند. اما اکنون ، به نظر می رسد افراد مشهور بیشتر از این است که از مسیر همکاری چشم پوشی کنند و با سرعت کامل ، راه اندازی کنند مال خود مارک های زیبایی ستارگان سینما ، ستارگان تلویزیون ، نوازندگان ، تأثیرگذارها – هر گونه شخصیت مشهور قابل تصور است که عشق او به آرایش ، مراقبت از پوست ، مراقبت از مو و سلامتی را به یک تجارت تبدیل می کند. و خوش شانس برای صوفیا ورگارا، به نظر می رسد مصرف کنندگان هنوز خستگی از نام تجاری مشهور-زیبایی را نزده اند.

ورگارا ، که بیشتر به خاطر تصویر خنده دار خود از گلوریا در ایالات متحده شناخته می شود خانواده مدرن، آخرین بازیگری است که یک برند زیبایی را راه اندازی کرده است ، جنگ جهانی دوم گزارشات – هرچند که خیلی بیشتر از این گزارش نمی دهد به گفته فروش ، نام این برند هنوز شناخته نشده است و همچنین این رده نیز شناخته نشده است ، اما “ارائه نسل جدیدی از محصولات هوشمند و راه حل هایی برای مراقبت از پوست ، زیبایی و سلامتی به مصرف کننده که انتظار داریم یک موفقیت باشد” در ایالات متحده “- که ، به گفته خوان ماتجی ، رئیس آزمایشگاه های کانتابریای اسپانیا ، یکی از شرکای Vergara در تجارت.

علاوه بر شریک تجاری دیگر ، کارآفرین لوئیز بالاگوئر ، جنگ جهانی دوم گزارش می دهد که مارک Vergara توسط رئیس جمهور سابق Kiehl ، کریس سالگاردو هدایت خواهد شد.

ورگارا در بیانیه ای خطاب به جنگ جهانی دوم. “خلاقیت ، اصالت و سوابق موفقیت او ، او را به یک شریک ارزشمند تبدیل می کند و من بسیار خوشحالم که در این تلاش جدید با او و آزمایشگاه های کانتابریا همکاری می کنم.”

این اولین rodeo ورگارا در مورد چهره یا نام یک مارک نخواهد بود.
در حوزه زیبایی ، او قبلاً چهار عطر (صوفیا ، لاو صوفیا ، وسوسه انگیز و وسوسه انگیز بهشت) دارد ، سخنگوی Head & Shoulders است و قبلاً در تبلیغات تبلیغاتی CoverGirl ظاهر شده است. او همچنین دارای برند Sofia Jeans در Walmart ، یک مارک مشترک لباس زیر به نام EBY ، یک مجموعه مبلمان در Rooms to Go و یک همکاری کفش با Payless است.

نیازی به گفتن نیست ، به محض اینکه اطلاعات بیشتری در مورد آخرین فعالیت Vergara در دسترس بود ، ما آن را در اینجا با شما به اشتراک خواهیم گذاشت.


مارک های زیبایی مشهور بیشتر در کار هستند:


اکنون تماشا کنید که لانا کاندور 9 کار را انجام داده است که قبلاً هرگز انجام نداده است:

Allure را دنبال کنید اینستاگرام و توییتر، یا مشترک شدن در خبرنامه ما برای داستان های زیبایی روزانه که به صندوق ورودی شما تحویل داده می شوند.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>