Spice Girls برای انتشار تک آهنگ “Feed Your Love” در سال 2021

[ad_1]

لندن - 1995: The Spice Girls L to R Geri Halliwell، Victoria Adams، Emma Bunton، Melanie Brown و Melanie Chisholm در جوایز Brit.  (عکس از دیو هوگان / گتی ایماژ)

از آخرین باری که ما موسیقی جدیدی از Spice Girls شنیده ایم 14 سال می گذرد ، اما شما خوشحال خواهید شد که بدانید افسون خشک دردناک اکنون به پایان رسیده است. این گروه نمادین دخترانه اعلام کرده اند که به عنوان بخشی از EP آینده خود تک آهنگ جدیدی را با نام “Feed Your Love” منتشر خواهند کرد. اخبار EP همزمان با نزدیک شدن به 25 سالگی چشمگیر تک آهنگ “Wannabe” با نامگذاری پروژه ، منتشر می شود 25 در جشن سالگرد

“Feed Your Love” اولین آهنگ این گروه از سال 2007 خواهد بود و ما منتظر شنیدن آن نیستیم. هرچند که حتی بهتر از این خبر این واقعیت است که علی رغم اینکه وی در ابتدا هرگونه شایعه احیای مجدد گروه را تکذیب می کرد ، ویکتوریا بکهام ، معروف به Posh Spice ، نیز در این آهنگ حضور دارد.

اعلامیه EP درست پس از پیوستن مجدد گروه به پراید ، انتشار تی شرت “Wannabe” با نسخه محدود ، و کلیه درآمد حاصل از آن به Akt ، خیریه خیریه برای مبارزه با بی خانمانی LGBTQ + در انگلیس اهدا می شود. این EP قرار است در تاریخ 9 جولای منتشر شود و حتی از 23 ژوئیه نیز می توان آن را با نوار کاست یا وینیل خریداری کرد.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>