Spice Girls تی شرت “Wannabe” را برای پراید ایجاد کرد

[ad_1]

برچسب معروف ویکتوریا بکهام در حال پیوستن به نیروهای Spice Girls است و یک تی شرت اختصاصی برای Pride Month 2021. ایجاد می کند ، ویکتوریا ، یا Posh Spice ، ابتدا خبر را منتشر کرد ، و نشان داد که هر پنج عضو گروه پاپ تی تی سفید پوشیده اند ، که ” عاشق خود را مغرور کنید و بخواهید “روی آن نوشته شده است. از آنجا که VB خود یک طراح است ، منطقی بود که مارک او یک سه راهی رنگارنگ برای هدف ایجاد کند. تمام درآمد حاصل از فروش به فعالان خیریه ای که فعلاً برای مقابله با بی خانمانی جوانان LGBTQ + در اینجا در انگلستان فعالیت می کنند ، اختصاص خواهد یافت.

“افتخار برای من جشن کاملاً خود بودن است و تی شرت امسال یادآوری آن است. اسپایس گرلز واقعاً قهرمان پذیرفتن خود و دیگران ، مهربان بودن ، سرگرمی و فقط بهترین زندگی شماست! انجمن LGBTQ + ویکتوریا در زیرنویس اینستاگرام خود نوشت: “بسیار نزدیک قلب من است ، و من بسیار افتخار می کنم که امسال نیز با دختران و بازیگران پراید 2021 حمایت می کنم.” به خواندن ادامه دهید تا همه دختران Spice را که تی شرت پوشیده اند ببینید. سپس پیراهن 80 پوندی را خریداری کنید که پیش از آن در victoriabeckham.com موجود است.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>