Spotify گزارش می دهد که یک موج بزرگ در پادکست های زیبایی در سال 2020 وجود دارد – در اینجا موارد دلخواه ما وجود دارد

[ad_1]

برای اینکه بدانیم سرویس های جریانی در سال 2020 شاهد جهش زیادی بودیم ، آماری لازم نیست – همه کسانی که می شناسیم ، از جمله خود ما ، حتی بیشتر از آنچه که در گذشته بودیم در ماراتن قرار گرفتند. اما این فقط سرگرمی های صفحه محور نبودند که دستخوش هجوم همه گیر شدند. پادکست ها به روشی فزاینده و محبوب برای گذراندن وقت ، مطلع بودن ، سرگرمی و یادگیری یک یا دو مورد تبدیل شدند. و در حالی که موضوعات مورد بحث بی شمار بودند ، به ویژه پادکست های زیبایی که سال باورنکردنی داشتند.

جذابیت کارکنان می توانند به شما بگویند (به طور جدی ، فقط تلاش كردن برای جلوگیری از گفتن ما) چقدر کمد لباس پادکست زیبایی ما در سال گذشته گسترده شده است ، اما ما احمقانه فکر می کردیم که فقط تعداد اندکی از ویراستاران زیبایی در حال تنظیم هستند. همانطور که مشخص شد ، طبق اطلاعات جدید Spotify ، این پلت فرم با افزایش قابل توجه 131 درصدی در شنوندگان منحصر به فرد که پادکست های مرتبط با زیبایی را پخش می کنند ، بود.

و فقط پادکست های زیبایی کاملاً جاافتاده ای مانند Fat Mascara و Natch Beaut نبودند که شنوندگان این امکان را داشتند که از آن لذت ببرند. بنابراین بسیاری از پادکست های عالی جدید در سال 2020 به موج های دیجیتال وارد می شوند ، مانند زیبایی عینی و بو بعدا. در حقیقت ، پلتفرم پادکست Spotify ، Anchor ، در سال 2020 بیش از 4000 نمایش جدید را در گروه زیبایی و مد آغاز به کار کرد که تقریباً دو برابر موارد موجود بود.

جذابیت با راه اندازی ، می تواند خود را در میان تازه کارهای پادکست 2020 به حساب آورد علم زیبایی پادکست در ماه اکتبر. از آن زمان ، ما شنوندگان را به بحث های عمیق در مورد طیف گسترده ای از موضوعات زیبایی ، از جمله شامپو ، ضد آفتاب ، اسیدهای مراقبت از پوست و موارد دیگر دعوت کرده ایم. بنابراین ، به طور حتم افرادی با استفاده از برخی از عبارات بیشترین جستجو در زیبایی – مانند مراقبت از پوست ، مراقبت از مو و آرایش – خود را در حال گوش دادن به صدای آرام بخش سردبیر میشل لی و صداهای آموزنده مدیر زیبایی مدیر اجرایی جنی بیلی دیدند.

اگر شما یک هزاره جوان هستید ، هیچ یک از اخبار مربوط به رونق پادکست های زیبایی برای شما تعجب آور نیست. Spotify دریافت که این جوانان 25 تا 29 ساله هستند که بیشترین شنوندگان پادکست زیبایی را تشکیل می دهند. و اگر در اورگن ، ورمونت یا مونتانا زندگی می کنید ، در میان شنونده های پادکست زیبایی در این کشور قرار دارید. (گرچه واشنگتن ، ماساچوست ، هاوایی ، دی سی ، نیویورک ، رود آیلند و ماین کاملاً مجذوب صحبت در مورد روال های مراقبت از پوست و رنگ مو می شوند.)

با تولید بیش از 17000 قسمت مرتبط در سال 2020 ، اکنون زمان آن است که سعی کنید پادکست های زیبایی را امتحان کنید. با این وجود نیازی به ترساندن این تعداد نیست – جذابیت“علم زیبایی” مکان عالی برای شروع است. اکنون آن را در Spotify گوش دهید.


بیشتر درباره صداهای تأثیرگذار در زیبایی:


اکنون برنامه شبانه مراقبت از پوست میشل لی را بررسی کنید:

Allure را دنبال کنید اینستاگرام و توییتر، یا مشترک شدن در خبرنامه ما برای داستان های زیبایی روزانه که به صندوق ورودی شما تحویل داده می شوند.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>