Starbucks Frappuccino آبی جدید را با Blu Hydrangea منتشر کرد

[ad_1]

هیچ چیزی بهتر از تصادم دو دنیای مورد علاقه شما نیست و این دقیقاً همان چیزی است که هم اکنون با استارباکس و DraP Race RuPaul’s UK. استارباکس به دنبال راه اندازی منوی Spring خود ، از Blu Hydrangea یکی از مسابقات Drag Race UK برای تهیه نوشیدنی مخلوط Bubbletastic Frappuccino که می تواند زندگی شما را تغییر دهد ، کمک گرفته است. این نوشیدنی مخلوط شده جدید که فقط برای یک هفته در دسترس است ، ترکیبی جسورانه از پایه ای با طعم حباب آبی روشن است که از اسپیرولینا ساخته شده است و برای داشتن یک تجربه حسی کاملاً شیرینی شکلاتی در آن قرار دارد.

برای جشن گرفتن راه اندازی نوشیدنی رنگارنگ و جدید ، استارباکس با همكاری Hydrangea برای ایجاد یك آرایش حباب گونه كه به ما لنزهای اصلی پری دریایی تابستانی می بخشد. ستاره Drag Race انگلستان با پریدن روی TikTok و اینستاگرام روند گام به گام جذاب خود را آغاز کرد ، قبل از ایجاد یک چشم صورتی و لب صورتی برای تکرار شیرینی شکلاتی شکل ، با یک چهره آبی یخی شروع به کار کرد. و با برخی از تصاویر و جواهرات حباب قابل توجه به پایان رسید.

نوشیدنی مخلوط Bubbletastic Frappuccino Blended کاملاً جدید استارباکس از 10 تا 17 آوریل در فروشگاه های انگلستان موجود است ، بنابراین تا می توانید آن را تهیه کنید!

منبع تصویر: استارباکس

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>