Stranger Things Season 4 چه زمانی در Netflix حضور خواهد داشت؟

[ad_1]

چیزهای عجیب و غریب ، از سمت چپ: نوح شناپ ، فین ولفهارد ، میلی بابی براون ، سدی سینک ، کالب مک لولین در

به نظر می رسد که ما برای همیشه منتظر بوده ایم چیزهای غریبه فصل چهار ، اما انتظار ممکن است به زودی تمام شود. Netflix قبلاً نه تنها تعداد اندکی پیش پرده تبلیغاتی تیزرها را به اشتراک گذاشته است ، بلکه به نظر می رسد فیلمبرداری آن طی چند ماه آینده به پایان برسد. در طول حضور در جیمی کیمل زنده، دیوید هاربر اجازه داد این نکته را لغو کند که او تقریباً فیلمبرداری فصل جدید را تمام کرده است. وی گفت: “منظورم این است كه شما قرار نیست بگویید ، اما من به شما می گویم. بله ، من تقریباً تمام شده ام.” “من یک دوره کمی دیگر دارم. ما باید مانند ماه آگوست کار خود را تمام کنیم ، اما من باید این را اصلاح کنم [beard] از نو.”

فصل چهارم در ابتدا قرار بود در اوایل سال 2021 اکران شود ، اما به دلیل تاخیر در فیلمبرداری به دلیل همه گیری ویروس کرونا ، به نظر می رسد که قسمت های جدیدی را در سال 2022 دریافت خواهیم کرد. بر اساس تمام ویرایش ها و جلوه های بصری نمایش ، احتمالاً بین زمان فیلمبرداری و تاریخ انتشار فاصله زمانی زیادی وجود خواهد داشت. برای مرجع ، فصل سه در نوامبر 2018 بسته و در جولای 2019 پخش شد. اگر اینگونه باشد ، ما می توانیم تاریخ انتشار فوریه یا مارس 2021 را جستجو کنیم.

این نیز با این تئوری متناسب است که فصل چهار حوالی روز ولنتاین تشکیل خواهد شد. از آنجا که هر فصل در حدود یک تعطیلات خاص برگزار می شود – فصل یک با کریسمس ، فصل دوم با هالووین و فصل سه با چهارم ژوئیه – طرفداران حدس می زنند که فصل آینده همه چیز در مورد تعطیلات عشق باشد. نه تنها با خط داستانی فعلی مطابقت دارد ، از آنجا که فصل سوم شخصیت های زیادی را بهم پیوست ، بلکه اولین تیزر مربوط به فصل جدید در روز ولنتاین منتشر شد. تصادف یا سرنخ؟ حدس می زنیم باید منتظر بمانیم تا این موضوع را بفهمیم.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>