Supergoop’s Glowscreen Body SPF 40 برای پشت پاهای شماست | مصاحبه

[ad_1]

همانطور که در روزهای گرمتر آب و هوا شروع به نشان دادن پوست بیشتر می کنیم ، ممکن است در هنگام ساق زدن روی ضد آفتاب ، بخشی از بدن شما مورد غفلت قرار گیرد: پشت پاها. پس از یادگیری این یکی از رایج ترین مکانها برای سرطان پوست در زنان از متخصصان آنکولوژی و پوست در Memorial Sloan Kettering ، یک مرکز سرطان در شهر نیویورک است ، هالی تاگارد بنیانگذار Supergoop قول داد که یک راه حل ارائه دهد. را وارد کنید ، Supergoop Glowscreen Body SPF 40.

کرم ضد آفتاب مانند نمونه قبلی خود ، Glowscreen ، رنگی شفاف و شبنم به تمام رنگ های پوست با درخشش طبیعی و منعکس کننده نور به شکل میکا با مسئولیت پذیری عالی ارائه می دهد. هنگام بیرون رفتن برای هوای تازه ، مطمئناً پاهای شما خواهد درخشید. “البته فرمول بازی ما به زیبایی روی دست و پا کار می کند ، اما هیچ کس واقعاً آن را روی پاهایشان بگذارید “، تاگارد می گوید جذابیت. “بنابراین من احساس کردم که می خواهم آن قدم اضافی را بردارم و یک مزیت اضافی بدهم ، کلید وارد شدن آن به پشت پاهای ما بود.”

هنگامی که Glowscreen سال گذشته راه اندازی شد ، Thaggard همچنین اظهار داشت که ده ها نفر در فرمول بدن آن را درخواست می کنند. آنها نمی دانستند ، Supergoop قبلاً یک دستگاه روی عرشه داشت و منتظر آزمایش و آزمایش های بالینی بود. وی اضافه می کند: “ما اغلب دوست داریم چندین فرمول را همزمان انجام دهیم ، و سپس منتظر لحظه ای که احساس پرتاب مناسب شود ، می شویم.” “بنابراین وقتی مردم شروع به پرسیدن کردند [about] تصمیم گرفتیم جلو برویم. “

لوله SuperGoop-GlowScreenSPF40 در پس زمینه سبز

Supergoop Glowscreen SPF 40

Supergoop اصلاحاتی را در فرم فرم ایجاد کرده است تا بدن را دوستانه تر کند. درخشندگی برای اطمینان از درخشش غیر قابل انکار پاها ، بازوها و دکلته تقویت شد. (تاگارد خاطرنشان می کند: اگر بخواهید Glowscreen اصلی را روی آنها قرار دهید ، همان اثر درخشانی را که در چهره شما دارد ، نخواهد داشت).

برخی از مواد آبرسان برای دیگران نیز جابجا شده اند تا در لوسیون خامه ای جلوه بیشتری داشته باشند. این تغییرات باعث می شود که لوسیون چرب نباشد ، بنابراین اگر لباس را درست بعد از لایه گذاری روی ضد آفتاب بپوشید ، خراب نمی شود. تگگارد حتی آن جنبه از فرمول را چندین بار از طریق زنگ خود قرار داد تا درست شود.

یکی از مهمترین موارد اضافه شده ، آلکانهای نارگیل بود. Thaggard این گزینه طبیعی سیلیکون را انتخاب کرد زیرا هنگام قفل شدن در آبرسانی به پوست احساس صاف تری می بخشد. (بیانیه شیمی دان لوازم آرایشی و بهداشتی Ginger King از آن پشتیبانی می کند.) کینگ می گوید: عصاره گیاه گندم سفید همچنین ترکیبات اصلی ماده Glowscreen Body را ایجاد کرده است تا با مزایای آنتی اکسیدانی از پوست در برابر رادیکال های آزاد و استرس اکسیداتیو محافظت کند. از طرف دیگر ، بیزابولول یک مشتق بابونه است که پوست را تسکین می دهد – یک مزیت مفید برای روزهایی که فقط پاهای خود را تراشیدید.

برخلاف فرمول صورت ، نسخه بدنه در برابر آب و عرق مقاوم است. “این یک اولویت واقعی برای چهره ما نبود زیرا Glowscreen اغلب محصولی است که من فقط به صورت روزمره می پوشم وقتی عرق نمی کنم و شنا نمی کنم. من جلوی صفحه نشسته ام ،” تاگارد توضیح می دهد. “اما Glowscreen Body برای مواقعی است که احتمالاً بیرون هستید ، می دوید یا کارهای فعال تری انجام می دهید.”

Supergoop Glowscreen Body SPF 40 در 8 آوریل سقوط می کند ، درست زمان مناسب برای پیک نیک های بهاری. می توانید آن را با قیمت 42 دلار در sephora.com و supergoop.com خریداری کنید. بعلاوه ، این یک لوله 3.4 اونسی دارد ، بنابراین اگر بتوانیم دوباره سفر کنیم ، می توانید آن را درون کیف دستی خود بیندازید.

تصویر محصول

Supergoop Glowscreen Body SPF 40


درباره کرم های ضد آفتاب بیشتر بخوانید:


اکنون ، برنامه 10 دقیقه ای زیبایی آلیشیا کیز را در عمل ببینید:

Devon Abelman را دنبال کنید توییتر و اینستاگرام.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>