SZA راه اندازی Ctrl Fishing Co نام تجاری مد پایدار

[ad_1]

SZA و بنیاد محیط زیست Slow Factory در زمینه تولید پوشاک و کالاهای پایدار که از سال 2018 در حال توسعه است همکاری می کنند. شرکت ماهیگیری Ctrl که توسط SZA و طراح مد Slow Factory سلین Semaan راه اندازی شده است ، در یک کارخانه پایدار در لس آنجلس تولید می شود و خواننده قصد دارد در بهار 2021 راه اندازی شود.

SZA به POPSUGAR گفت: “من در واقع با Céline از Slow Factory همکاری می کنم تا کاملاً پایدار باشد.” “ما پارچه های خود را بر اساس پارچه های لحافی از پارچه محل دفن زباله در رنگ های مختلف ایجاد کردیم. ما فقط سعی می کنیم sh * t را ایجاد کنم که من واقعاً می خواهم بپوشم ، اما همچنین به گونه ای که رد کربن ما افزایش پیدا نکند. یا کارمای من ، و این واقعاً دشوار است. تا یک هفته دیگر معامله افزایش می یابد! ”

“من در شرف تمیز کردن عظیم در خانه ام برای کالایی هستم که از آن استفاده می کنیم. این همه به معنای واقعی کلمه از لباس بازیافتی ساخته شده است ، لباس هایی که قبلاً دور ریخته شده بود و به سمت محل دفن زباله هدایت می شدند ، حتی لباس هایی که قرار است دوباره خریداری شود.

SZA از زمان معرفی این حساب در آگوست 2018 ، به آرامی پیش نمایش محصولات شرکت ماهیگیری Ctrl را در اینستاگرام این برند رها کرده است. این دامنه شامل پیراهن های ژاکت ، تاپ های دوزی شده و قطعات وصله ای با آرم هایی از جمله “Puck Flastic” و “Sustainability Gang” است. برای پیش نمایش Ctrl Fishing Company توسط SZA و Slow Factory به ادامه خواندن ادامه دهید.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>