Tandril Braids آریانا گراند ستاره موسیقی فیلم “خارج از میز” او است – به ویدئو مراجعه کنید

[ad_1]

گفتن این حرف راحت است آریانا گراندمدل موی انتخابی همیشه یک دم اسبی بلند و براق است ، اما اخیراً به نظر می رسد که او و جوش لیو آرایشگر خود با در نظر گرفتن برخی جهات از روندهای TikTok ، او را ادویه کرده اند. روز چهارشنبه ، 21 ژوئیه ، خواننده یک پرتره تک رنگ در اینستاگرام منتشر کرد که در آن موهای او در نوارهای کودک عزیزم الهام گرفته از TikTok در دهه 90 ساخته شده است.

اگرچه فکر می کنیم که گره های شاخک یک نگاه روزمره و مناسب برای آری است ، اما به نظر می رسد که فقط یک بار نگاه به اجرای زنده آهنگ “Off The Table” با The Weeknd بوده است. با پیمایش از طریق “HairTok” تعداد زیادی ویدیو به شما نشان داده می شود که کاربران این روند موی دهه 90 را نشان می دهند ، بسیاری از آنها به سال 2020 بر می گردند. در واقع ، دکتر TicTok و آرایشگر تلفن همراه Dré Malczewska به پیروان خود نشان می دهد که چگونه از طریق شروع به پایان دادن

در حالی که جامعه TikTok کاملاً با مدل موی نوستالژیک ضعیف شده است ، به نظر می رسد سایر افراد مشهور و آرایشگران آنها نیز از آن استقبال می کنند. لورا پولکو ، آرایشگر مشهور ، این نوارها را روی چند نفر از مشتریان خود مانند خواننده ، ترانه سرا شارلوت لارنس و اخیراً ، ستاره تیک توک ، دیکسی د آملیو امتحان کرده است.

به نقل از میمی کاترل ، آرایشگر آري – که او را برای این ویدئو مدل داده است – او مانند “شاهزاده خانم پری” به نظر می رسید ، و نه فقط به لطف نوارهای شاخک. لباس گل ، جلای نرم و گردنبند مهره ای ترکیب کاملی برای گراند بود که به نظر می رسد او برای پرسه زدن در بهشت ​​گل در ویدیوی خود به دنیا آمده است. برای تماشای اجرای کامل “Off The Table” و تحسین لک های ناز بافته شده او (duh!) ، فیلم بالا را تماشا کنید.


اطلاعات بیشتر در مورد موهای افراد مشهور:


اکنون ، ببینید که موهای شما در طول 100 سال گذشته چه مدت تکامل یافته است:

فراموش نکنید که Allure را دنبال کنید اینستاگرام و توییتر.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>