Tayce در زندگی پس از مسابقه Drag RuPaul در انگلستان


DraP Race RuPaul’s UK ستاره Tayce از زمان ترک رقابت بسیار شلوغ بود. در طول نمایش او به شوخ طبعی شوخ طبعی ، آرایش بی عیب و نقص و – مهمتر از همه – عشق به لوبیا پخته شده است.

از آن زمان ، او در آخرین کمپین خود با مارک های بزرگ نوشیدنی Coca-Cola همکاری کرده است. علاوه بر اینکه در لباس قرمز و درخشان فوق العاده افسانه ای به نظر می رسید ، نقش Tayce این بود که کاملاً احساس وصف ناپذیر نوشیدن یک قوطی کک را به دست آورد و از نظر ما او آن را میخکوب کرد. ملکه ولزی با POPSUGAR به گفتگو نشست و در مورد کارزار انتخاباتی ، زندگی پس از Drag Race و آنچه در آینده انتظار می رود صحبت کرد.

POPSUGAR: از Drag Race UK گرفته تا Coca Cola ، زندگی شما در سال گذشته بسیار تغییر کرده است! کار با چنین برند بزرگی چه حسی دارد؟

Tayce: خوب شما می دانید چه چیزی ، اول از همه و چه کسی کوکاکولای شگفت انگیز را دوست ندارد. آنها در کل زندگی من بوده اند و برای این که آنها مرا در کارزار انتخاباتی خود قرار دهند ، فکر کردم وای ، چه لحظه ای. کویر ، سیاه ، POC ، ملکه را با بیت به اینجا بکشید. کوکاکولا کاملاً نمادین است بنابراین انتخاب آنها برای من یک افتخار عظیم است. من بیش از ماه هستم و فقط طعم وصف ناپذیر کوکاکولا را دوست دارم ، بنابراین خوشحالم که نماینده ، ماما هستم.

PS: از ظاهر خود برای این ساقه با کوکا کولا بگویید ، لباس و آرایش شما شگفت انگیز به نظر می رسد!

T: خوب من آن لباس را دوست دارم. این من را خیلی به یاد کوکاکولا می اندازد ، آن رنگ قرمز ، بنابراین فکر کردم بیایید اینجا فقط مانند یک بطری بزرگ و سکسی کوک بیرون بیایم! و این همان کاری است که من انجام می دادم ، می دانید. این فقط یک نگاه جالب و پر زرق و برق برای چنین مارک سرگرم کننده ای بود.

PS: در صحنه و حضور در بخشی از چنین ترکیب شگفت انگیزی از نام ها چگونه بود؟

T: این واقعاً واقعاً سرگرم کننده بود. انرژی تمام شده بود و همه روحیه خوبی داشتند. من با برخی از افراد دوست داشتنی که قبلا هرگز ملاقات نکرده بودم ملاقات کردم من برخی از دوستان را دیدم ، مانند بانوی لشور ، که او نیز در این کارزار است ، بنابراین بسیار جالب بود که در حال کار روی یک عکسبرداری با این تعداد عالی از افراد الهام بخش باشید.

PS: واضح است که لوبیای پخته شده جز اصلی رژیم غذایی Tayce است ، طعم آنها با یک قوطی کک چگونه است؟

T: لوبیا و یک قوطی کک! منظورم این است که طعم ها خیلی خوب هستند ، حتی قصد توصیف آن را ندارم. من می خواهم این را به تو بسپارم تا خودت بفهمی. امشب وقتی در خانه هستید ، یک قلع لوبیای خوب برای خود تهیه کنید ، یک قوطی خوب کوک برای خود تهیه کنید ، آنها را با هم تهیه کنید و به من گزارش دهید!

PS: آیا شما Drag Race را از دست می دهید؟ تجربه خود را در این نمایش چگونه توصیف می کنید؟

T: دلم برایش تنگ شده است؟ نه من Drag Race را از دست نمی دهم. خوشحالم که تمام شد نه به روشی بد ، اما خوشحالم که فقط به دنیا می روم و من هستم و فقط به عنوان کسی در یک مسابقه دیده نمی شوم. من آماده بیرون رفتن و رقابت با زندگی هستم! تجربه من از نمایش بسیار خوب بود. من از ابتدا تا انتها بیشترین استفاده را کردم ، همه پایگاه ها را پوشاندم ، همه چالش ها را دیدم و به خانه اعزام نشدم. مجبور شدم چهار بار لب همگام سازی کنم ، اما من یک فرد بد صدا هستم و ما یک نمایش را دوست داریم ، بنابراین من را در پایین کودک قرار ده!

PS: در Drag Race UK نمایش گسترده ای وجود داشته است ، احساس می کنید بخشی از آن روایت باشید؟

T: حیرت آور. منظورم این است که حتی فقط بتوانم نماینده ولزی ها باشم. قبلاً هیچ نماینده ولزی در این نمایش وجود نداشته است تا من جلو بیایم و بگویم دختر پیر اردوگاه شگفت انگیز است. به همان روزی که تام جونز ، کاترین زتا جونز خود را داشتید ، و حالا برای ولزی های عصر جدید که در آنجا حضور داشتند ، من را وادار کرد که به دنبالش باشم! دیگر چه میخواهید؟

PS: سرانجام ، آیا شما هیچ کلمه حکمت برای ملکه های کشنده مشتاق خارج از کشور دارید؟

T: اگر این کار را انجام می دهید ، اطمینان حاصل کنید که این کار را انجام می دهید زیرا می خواهید این کار را انجام دهید و نه به این دلیل که احساس می کنید باید این کار را انجام دهید تا به نوعی مرتبط باشد. اگر درگ اشتیاق شماست و مسیری است که می خواهید طی کنید ، پس دنبال آن بروید. هیچ چرخشی اشتباه وجود ندارد که بتوانید انجام دهید. فقط سعی کنید و سعی کنید و تمرین کنید و تمرین کنید و صاحب کار خود شوید و سرانجام ، دقیقاً مثل من خواهید شد!

منبع تصویر: آنایس گالاگر

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>