Tayce در زندگی پس از مسابقه Drag RuPaul در انگلستان

[ad_1]

DraP Race RuPaul’s UK ستاره Tayce از زمان ترک رقابت بسیار شلوغ بود. در طول نمایش او به شوخ طبعی شوخ طبعی ، آرایش بی عیب و نقص و – مهمتر از همه – عشق به لوبیا پخته شده است.

از آن زمان ، او در آخرین کمپین خود با مارک های بزرگ نوشیدنی Coca-Cola همکاری کرده است. علاوه بر اینکه در لباس قرمز و درخشان فوق العاده افسانه ای به نظر می رسید ، نقش Tayce این بود که کاملاً احساس وصف ناپذیر نوشیدن یک قوطی کک را به دست آورد و از نظر ما او آن را میخکوب کرد. ملکه ولزی با POPSUGAR به گفتگو نشست و در مورد کارزار انتخاباتی ، زندگی پس از Drag Race و آنچه در آینده انتظار می رود صحبت کرد.

POPSUGAR: از Drag Race UK گرفته تا Coca Cola ، زندگی شما در سال گذشته بسیار تغییر کرده است! کار با چنین برند بزرگی چه حسی دارد؟

Tayce: خوب شما می دانید چه چیزی ، اول از همه و چه کسی کوکاکولای شگفت انگیز را دوست ندارد. آنها در کل زندگی من بوده اند و برای این که آنها مرا در کارزار انتخاباتی خود قرار دهند ، فکر کردم وای ، چه لحظه ای. کویر ، سیاه ، POC ، ملکه را با بیت به اینجا بکشید. کوکاکولا کاملاً نمادین است بنابراین انتخاب آنها برای من یک افتخار عظیم است. من بیش از ماه هستم و فقط طعم وصف ناپذیر کوکاکولا را دوست دارم ، بنابراین خوشحالم که نماینده ، ماما هستم.

PS: از ظاهر خود برای این ساقه با کوکا کولا بگویید ، لباس و آرایش شما شگفت انگیز به نظر می رسد!

T: خوب من آن لباس را دوست دارم. این من را خیلی به یاد کوکاکولا می اندازد ، آن رنگ قرمز ، بنابراین فکر کردم بیایید اینجا فقط مانند یک بطری بزرگ و سکسی کوک بیرون بیایم! و این همان کاری است که من انجام می دادم ، می دانید. این فقط یک نگاه جالب و پر زرق و برق برای چنین مارک سرگرم کننده ای بود.

PS: در صحنه و حضور در بخشی از چنین ترکیب شگفت انگیزی از نام ها چگونه بود؟

T: این واقعاً واقعاً سرگرم کننده بود. انرژی تمام شده بود و همه روحیه خوبی داشتند. من با برخی از افراد دوست داشتنی که قبلا هرگز ملاقات نکرده بودم ملاقات کردم من برخی از دوستان را دیدم ، مانند بانوی لشور ، که او نیز در این کارزار است ، بنابراین بسیار جالب بود که در حال کار روی یک عکسبرداری با این تعداد عالی از افراد الهام بخش باشید.

PS: واضح است که لوبیای پخته شده جز اصلی رژیم غذایی Tayce است ، طعم آنها با یک قوطی کک چگونه است؟

T: لوبیا و یک قوطی کک! منظورم این است که طعم ها خیلی خوب هستند ، حتی قصد توصیف آن را ندارم. من می خواهم این را به تو بسپارم تا خودت بفهمی. امشب وقتی در خانه هستید ، یک قلع لوبیای خوب برای خود تهیه کنید ، یک قوطی خوب کوک برای خود تهیه کنید ، آنها را با هم تهیه کنید و به من گزارش دهید!

PS: آیا شما Drag Race را از دست می دهید؟ تجربه خود را در این نمایش چگونه توصیف می کنید؟

T: دلم برایش تنگ شده است؟ نه من Drag Race را از دست نمی دهم. خوشحالم که تمام شد نه به روشی بد ، اما خوشحالم که فقط به دنیا می روم و من هستم و فقط به عنوان کسی در یک مسابقه دیده نمی شوم. من آماده بیرون رفتن و رقابت با زندگی هستم! تجربه من از نمایش بسیار خوب بود. من از ابتدا تا انتها بیشترین استفاده را کردم ، همه پایگاه ها را پوشاندم ، همه چالش ها را دیدم و به خانه اعزام نشدم. مجبور شدم چهار بار لب همگام سازی کنم ، اما من یک فرد بد صدا هستم و ما یک نمایش را دوست داریم ، بنابراین من را در پایین کودک قرار ده!

PS: در Drag Race UK نمایش گسترده ای وجود داشته است ، احساس می کنید بخشی از آن روایت باشید؟

T: حیرت آور. منظورم این است که حتی فقط بتوانم نماینده ولزی ها باشم. قبلاً هیچ نماینده ولزی در این نمایش وجود نداشته است تا من جلو بیایم و بگویم دختر پیر اردوگاه شگفت انگیز است. به همان روزی که تام جونز ، کاترین زتا جونز خود را داشتید ، و حالا برای ولزی های عصر جدید که در آنجا حضور داشتند ، من را وادار کرد که به دنبالش باشم! دیگر چه میخواهید؟

PS: سرانجام ، آیا شما هیچ کلمه حکمت برای ملکه های کشنده مشتاق خارج از کشور دارید؟

T: اگر این کار را انجام می دهید ، اطمینان حاصل کنید که این کار را انجام می دهید زیرا می خواهید این کار را انجام دهید و نه به این دلیل که احساس می کنید باید این کار را انجام دهید تا به نوعی مرتبط باشد. اگر درگ اشتیاق شماست و مسیری است که می خواهید طی کنید ، پس دنبال آن بروید. هیچ چرخشی اشتباه وجود ندارد که بتوانید انجام دهید. فقط سعی کنید و سعی کنید و تمرین کنید و تمرین کنید و صاحب کار خود شوید و سرانجام ، دقیقاً مثل من خواهید شد!

منبع تصویر: آنایس گالاگر

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>