The Conjuring 3: شاگردان رم چه کسانی هستند؟

[ad_1]

داعش: شیطان باعث شد این کار را انجام دهم ، از سمت چپ: ورا فارمیگا ، پاتریک ویلسون ، 2021. ph: بن روتشتاین / برادران وارنر / مجوز از مجموعه اورت

The Conjuring: The Devil Made Me Do It تخم مرغ های عید پاک با اشاره به بسیاری از فیلم های ترسناک کلاسیک ، اما همچنین اشاره به جهان Conjuring دارد. علاوه بر چشمک زدن به Perrons از مجاهدین، ما همچنین یک تماس به شاگردان رم از دریافت می کنیم آنابل. این اتفاق زمانی رخ می دهد که ما برای اولین بار با پدر کاستنر مرموز (جان نوبل) ، کشیش بازنشسته ای که به وارنس (ورا فارمیگا و پاتریک ویلسون) کمک می کند تا درمورد چیزهای غیبی که به قتل آرن چایان جانسون مرتبط است ، اطلاعات بیشتری کسب کنیم ، ملاقات می کنیم. که در The Conjuring 3، یاد می گیریم که کاستنر قبلاً در افشای شاگردان قوچ کمک کرده است. پس شاگردان رم چه کسانی هستند؟ در اینجا یک بازنگری سریع در مورد چگونگی اتصال این فرقه شیطانی به دوباره آورده شده است آنابل!

فیلم های گذشته (به طور خاص آنابل و آنابل: آفرینش) زیاد به منشأ شاگردان فرقه Ram نپردازید ، اما زمینه هایی برای ما فراهم می کند. ما می دانیم که آنابل هیگینز (معروف به جانیس) ، زن جوانی که پدر و مادر خوانده خود را کشت ، در حالی که شیطان در عروسک آنابل ملعون لعنت کرده بود ، به این فرقه پیوست. از طریق فداکاری های فرقه ای از طرف شاگردان قوچ ، موجود بدخواه قدرت شیطانی خود را تقویت می کند.

The Conjuring 3 با توضیح بیشتر پیشینه مریدان ، مقداری از جهان سازی را در جهان Conjuring انجام می دهد. پس از کشف توتم جادوگر در زیر خانه گلاتزل ، وارنس با کاستنر ملاقات می کند تا در مورد این مصنوعات بیشتر بیاموزد. کاستنر یک سیر کاملاً شغلی مشابه این زوج داشته است و زندگی خود را وقف مطالعه غیبت و جمع آوری اقلام مختلف نفرین شده کرده است. وارنس می فهمد که او نه سال مریدان را مطالعه کرد و مشاهده کرد که آنها چگونه آیین های قربانی خون را شیطان می پرستند. کاستنر به شیطان شناسان می گوید که حتی وقتی شاگردان قوچ تحت تعقیب قرار گرفتند ، وکیل اصلی پس از محاکمه با فاجعه نفرین شد – نوزاد او با قلب خارج از سینه اش به دنیا آمد و همسرش خودکشی کرد.

در حالی که کاستنر به وارنس هشدار می دهد شیطان پرستان را دست کم نگیرند ، اما نکته ای وجود دارد که وی آن را از قلم می اندازد: دختر مخفی او ایزلا شیفته این غیبت شده و در پشت قتل های برونو ساولز و کتی لینکلن غیبت گر است. ما نمی دانیم فیلم Conjuring دیگری نیز در کار خواهد بود یا خیر ، اما احتمالاً احتمال زیاد زیاد است. ما تعجب نخواهیم کرد که حتی بیشتر در مورد مریدان وحشتناک قوچ بدانیم – در حال حاضر ، ما همیشه می توانیم فیلم های گذشته را دوباره تماشا کنیم تا برخی از نظریه های مربوط به فرقه وحشتناک را به ذهن متبادر کنیم!

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>