The Conjuring 3: End اعتبارات ضبط داستان واقعی

[ad_1]

THE CONJURING: THE DEVIL MADE ME DO IT ، جولیان هلیارد ، 2021. برادران وارنر / مجموعه مجلسی اورت

در سال 1980 ، محققان ماوراalالطبیعه اد و لورین وارن پس از ادعا کردند که پسر 11 ساله آنها ، دیوید گلاتزل ، ادعا کرده است که در املاک اجاره ای تازه خریداری شده خود توسط یک پیرمرد عصبانی مورد حمله قرار گرفته است ، از اموال خانواده گلاتزل در کانتیکت بازدید کرده اند. گفته می شود این مرد “چشمان سیاه بزرگ ، صورت نازک و دارای ویژگی های حیوانی و دندانهای دندانه دار ، گوشهای نوک تیز ، شاخ و سم” شبیه شیطان بود. به زودی پس از برخورد ، خانواده به داخل املاک نقل مکان کردند و دیوید شروع به نشان دادن رفتارهای عجیب و غریب کرد ، از جمله غرغر کردن ، خش خش کردن ، و خواندن بخشهایی با صدای شوم از کتاب مقدس یا بهشت از دست داده. با اعتقاد به اینکه پسرشان تحت اهریمن است ، گلاتزل با وارنس تماس گرفت ، آنها مشکوک به دارایی های متعدد شدند و با انجام سه جن گیری بر او تلاش کردند تا به دیوید کمک کنند.

در قسمت سوم سریال Conjuring ، شیطان من رو مجبور به انجام این کار کرد، ضبط کننده نگران کننده زندگی واقعی یکی از جن گیری های دیوید در تیتراژ پایانی پخش می شود. همانطور که یکی از کاربران TikTok گفت: “شما صدای شیطان را در طول اعتبارات می شنوید.” در طول ضبط ، مادر دیوید ، جودی گلاتزل ، شنیده می شود که خواستار آن است که شیاطین پسرش را تنها بگذارند ، و خود دیوید شنیده می شود که وحشیانه می خندد و با صدایی عمیق و مبهوت پاسخ می دهد. این ضبط کننده ناراحت کننده ، نوری را به وقایع زندگی واقعی که منجر به ساخت فیلم شده اند می تاباند ، یعنی نشان می دهد که پدر و مادر دیوید در جن گیری نقش فعالانه بیشتری نسبت به تصویر کشیدن روی صفحه دارند.

در ابتدای فیلم ، جن گیری دیوید در حالی که شخصیتی لحظه را ضبط می کند ، دوباره روی صفحه ایجاد می شود و از جلوه های ویژه برای نشان دادن بدن او به شکل عجیب و غریب در حالی که کف از دهانش خارج می شود ، استفاده می شود. در گزارش های مربوط به جن گیری واقعی 1980 گفته می شود که دیوید به دست های مظلومی که باعث خفگی وی یا خاراندن پوست او شده اند ، می گیرد و دچار تشنج می شود. در حالی که فیلم بسیاری از تجربه دیوید را در طی تصاحب ادعایی دراماتیك می كند ، ضبط شده ای كه در پایان فیلم پخش می شود یادآوری كننده ای از ریشه داستان و این واقعیت است كه داستان های ترسناک مورد علاقه ما اغلب از یك اشاره به حقیقت الهام می گیرند.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>