The Irregulars: آیا شرلوک هولمز در فصل 1 ظاهر می شود؟

[ad_1]

TI_MS_19.02.20_2376.RAF

بی نظمی ها ممکن است براساس داستانهای شرلوک هلمز ساخته شده باشد ، اما کارآگاه افسانه ای تا حد زیادی شخصیت پشتیبانی کننده (البته مهم) در سری جدید Netflix راز ماوراالطبیعه است. این نمایش که در لندن ویکتوریا برگزار می شود ، زندگی ناخوشایند یک جوجه تیغی خیابان به نام Bea را دنبال می کند ، در حالی که او و دوستانش در حال کار در مورد پرونده هایی با یک مرد مرموز به نام دکتر جان واتسون هستند. اگر یک بزرگسال برجسته در این نمایش وجود داشته باشد ، این پزشک است که به نظر می رسد تحت فشار است تا محل شرلوک را تحت فشار قرار دهد. به نظر می رسد که گذشته شرلوک بیش از گذشته در Bea پیچیده شده است. کارآگاه نابغه سرانجام در پایان قسمت چهار و در پنج قسمت آخر فصل یک ظاهر می شود.

در قسمت سه ، بی ، خواهرش جسی و بچه ها برای برادر شرلوک ، مایکروفت هلمز پرونده ای کار می کنند. لئو کتاب مرموزی را در اتاق شرلوک پیدا می کند. بی وقتی سرمایه خود را برای یافتن کارآگاه MIA سرمایه گذاری می کند که وقتی تصویری با مادرش را در داخل کتابش می بیند ، بسیار سرمایه گذاری می کند. او از آنجا که شرلوک از نظر فنی شریک تجاری اوست ، به خواستگاری می رود. جان از هرگونه اشاره به او امتناع می ورزد ، بنابراین او به دنبال تعقیب غاز وحشی می رود تا شرلوک را که به عنوان یک معتاد و احمق در لندن شناخته می شود ، پیدا کند. بی بعد از صحبت با صاحبخانه خود ، خانم هادسون ، دو و دو نفر را کنار هم قرار می دهد و متوجه می شود که شرلوک و مادرش عاشق یکدیگر هستند. او از مزار مادرش دیدن می کند ، جایی که او در حال سنگ گریه بر سنگ مزارش است.

شرلوك كه با علائم شديد ترك مواد مخدر روبرو است ، در قسمت پنج ماجراي گذشته خود را براي بي مي گويد. همانطور که در یک فلش بک می بینیم ، او ابتدا آلیس ، مادر Bea را ملاقات می کند ، زمانی که Bea بسیار جوان است. شرلوک و جان پس از اینکه مایکروفت در مورد هدیه خود از آنها راهنمایی کرد ، عمداً به دنبال آلیس می روند. مانند جسی ، آلیس قدرت ویژه ای متصل به Rip دارد که به بچه های 221B خیابان بیکر کمک می کند وقتی جنایات ماوراural طبیعی شروع به سبقت گرفتن از لندن می کنند. و تعجب: شرلوک و آلیس بعداً عاشق شدند و جسی دختر آنهاست.

شرلوک کمی متفاوت از کارآگاه ساوانت سرد و سرد است که ما در فرهنگ پاپ به آن عادت کرده ایم – او قطعاً در اینجا بیشتر جادو و دارای نقص است. اگرچه این سریال او را خیلی دیرتر در فصل اول معرفی می کند ، شخصیت او نقشی اساسی در داستان دارد. باید بی نظمی ها برای نصب دوم بازگردید ، ما باید ببینیم که شرلوک با توجه به سرنوشت قطعی خود در فینال فصل ، آیا بازگشت می کند یا خیر؟

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>