The Irregulars: آیا Netflix سفارش فصل 2 را داده است؟

[ad_1]

TI_MS_09.12.19__1452.RAF

Netflix هنوز رسما اعلام نکرده است بی نظمی ها تازه می شوند ، اما احساس می کنیم به زودی ماجراهای ماوراran الطبیعه بیشتری را در خیابان بیکر 221B خواهیم دید! مجموعه تام بیدول ماجراهای شرلوک هلمز را چرخانده است – به جز کارآگاه افسانه ای تا حد زیادی شخصیت پشتیبانی کننده است. در مرحله مرکزی قرار گرفتن ، یک تیم ragtag از جوجه تیغی های خیابانی است که موارد خارق العاده دکتر جان واتسون (رویس پیرسون) را بررسی می کند. بیا هفده ساله (تادئه گراهام) رهبری این گروه را بر عهده دارد و به سرعت می فهمد که چگونه پیش زمینه مرموز واتسون با گذشته خودش ارتباط دارد. و رازهای زیادی وجود دارد که برای یک فصل دوم کافی است.

Netflix معمولاً چند ماه پس از اولین نمایش در پلتفرم خود ، تمدید فصل را اعلام می کند ، اما جدول زمانی مشخص ندارد. غول پخش جریانی اعلام کرد بریجتونکمتر از یک ماه پس از افت فصل یک تمدید شد و حدود دو ماه منتظر ماند تا به اشتراک گذاشته شود من هرگزتجدید. وبلاگ آنچه در Netflix است با استناد به ارسال درباره فصل دوم آزمایشی سریال فانتزی هفتگی تولیدلیست “بی نظمی 2” به عنوان یک پروژه در دست ساخت. هنوز هم تا زمانی که نتفلیکس با اعلامیه رسمی خود روبرو نشود ، از وضعیت نمایش خبری نخواهیم داشت. با توجه به سابقه موفقیت آمیز استریمر در سریال های اصلی و فانتزی نوجوانان ، اگر تعجب نکنیم بی نظمی ها دور دوم می گیرد.

اگر به روایت نگاه کنیم ، فصل اول نیز انتهای زیادی را از خود به جای می گذارد. ما کاملاً نمی دانیم اکنون که این نوجوان سلطنتی با خانواده اش راهی اروپا می شود ، سرنوشت لئو و بی چه خواهد شد. قدرت های جسی نیز نسبتاً مبهم است. و سپس این مسئله وجود دارد که جان بعد از شرلوک چه خواهد کرد. علاوه بر همه اینها ، نمایش می تواند داستان های زیادی از آثار گسترده سر آرتور کانن دویل را استخراج کند. کافی است بگویم ، موارد زیادی وجود دارد که بیدول و تیمش می توانند فراتر از هشت قسمت فعلی را بررسی کنند ، بنابراین ما کلاه های کارآگاه خود را آماده نگه می داریم!

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>