The One: آیا فصل دوم در نتفلیکس برگزار می شود؟

[ad_1]

0323_THEONE_10NOV_EP1.jpg

هیجان علمی تخیلی Netflix یکی از یک پیش فرض جذاب را با خود به همراه دارد: توانایی علمی در شناسایی همسران روح. در هشت قسمت آن ، داستان کاملاً در خطوط داستان در هم تنیده خود تعریف می کند ، اما این س remainsال همچنان باقی می ماند که آیا یک فصل دو در کارتها حضور دارد یا نه. در حال حاضر ، هنوز هیچ صحبتی در مورد یا نه وجود ندارد یکی از فصل دوم را تجربه می کند و این اصلاً تعجب آور نیست.

از یک چیز ، نمایش براساس یک رمان ساخته شده است ، یکی از توسط جان مارس ، که به نظر می رسد به خودی خود از نظر برنامه ریزی برای یک سریال دیگر کمی محدود کننده باشد. بر خلاف سایر برنامه های تلویزیونی اقتباس شده از کتاب ، که در حال حاضر به نظر می رسد با بیش از یک فصل پخش کردن مخالف است ، در حال حاضر بخشی از یک مجموعه در حال انجام کتاب نیست. اگر یک فصل دوم وجود داشته باشد ، نویسندگان تقریباً باید از صفر شروع کنند – این یک کار غیرممکن نیست ، و کاری است که بسیاری از نویسندگان تلویزیون در گذشته انجام داده اند ، اما قطعاً چیزی است که باید در ذهن داشته باشید.

از طرف دیگر ، تیم پشت نمایش نیز قبلاً روی اقتباسی علمی تخیلی کار کرده اند که فراتر از رمان اولیه است. هوارد اورمن خالق سریال ، معروف به ذهن پشت سر ناسازگار است، همچنین خالق جنگ های جهانی، تولید مشترک فاکس / استودیوکانال 2019 که اقتباس از رمان علمی تخیلی برجسته HG Wells جنگ جهانیان. بعد از اجرای هشت اپیزودی اولیه ، با وجود اینکه فقط یک رمان برای اجرا وجود داشت ، نمایش برای فصل دوم تمدید شد. اگر هیچ چیز دیگری ، این نشان دهنده تمایل این تیم خلاق برای نوآوری در جهان یک داستان حتی پس از اتمام منبع اصلی است.

به نظر می رسد که نمایش خود مایل است به هر طریقی پیش رود. اگرچه بیشتر داستان در پایان فصل (یا بسته به سریال) به پایان می رسد ، اما هنوز هم چند داستان فرعی وجود دارد که به طور مرتب حل نشده اند. ما می توانیم تصور کنیم که نویسندگان در صورت وقوع فصل دوم ، عمداً چند در را باز گذاشته اند ، اما دور از واقعیت است.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>