The Weeknd و Ariana Grande در جوایز iHeartRadio اجرا می کنند

[ad_1]

Weeknd و آریانا گرانده وقتی پنجشنبه شب جوایز موسیقی iHeartRadio را آغاز کردند ، مانعی نداشتند. اجرای آنها در “Save Your Tears” چیزی دیدنی و جذاب نبود ، به خصوص از آنجا که این اولین باری است که این دو نفر آهنگ را به صورت زنده اجرا می کنند. به نظر می رسد تنها ما هیجان زده نبودیم ، زیرا آواز Grande و The Weeknd با صدای تماشاگران زنده انعكاس یافت. در حالی که گراند به بالاترین میزان نت عالی دست می یابد ، این دو نفره احساسات پرنعمت پرنعمت خود را ایجاد می کنند. ما فقط خوشحالیم که به نظر می رسد The Weeknd بازنشسته شده است پس از ساعت ها پرسونا برای اجرا.

گرچه ممکن است گرمی ها The Weeknd را دست و پا بزنند ، اما در مورد جوایز موسیقی iHeartRadio امسال اینگونه نبود. در مجموع ، این خواننده شش بار نامزد دریافت جایزه شد ، از جمله آهنگ سال ، هنرمند مرد سال ، آهنگ سال لاتین پاپ / رگیتون ، بهترین متن ، بهترین موسیقی ویدئو و TikTok Bop سال. گراند در مجموع چهار نامزد کسب کرد ، از جمله زن هنرمند سال ، آهنگ رقص سال ، بهترین ارتش طرفداران و بهترین موزیک ویدیو. می توانید کلیپی از عملکرد آنها را پیش رو مشاهده کنید.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>