TikTok فضای پاپ آپ انگلیس را در وستفیلد لندن افتتاح کرد

[ad_1]

واشنگتن ، دی سی - 07 آگوست: در این تصویر ، برنامه TikTok در 7 آگوست 2020 در واشنگتن دی سی بر روی آیفون اپل نمایش داده می شود.  عصر روز پنجشنبه ، دونالد ترامپ ، رئیس جمهور آمریکا ، یک فرمان اجرایی امضا کرد که هرگونه معامله بین شرکت مادر TikTok ، ByteDance و شهروندان ایالات متحده را به دلایل امنیت ملی ممنوع می کند.  رئیس جمهور دستورالعمل جداگانه ای را منع کرد که معاملات را با شرکت فناوری مستقر در چین Tencent ، مالک برنامه WeChat ، منع کرده است.  قرار است هر دو سفارش در مدت 45 روز اعمال شود.  (تصویرگری توسط درو آنجرر / گتی ایماژ)

TikTok ، برنامه ویدیویی مورد علاقه همه ، به تازگی اعلام کرده است که یک فضای کاملاً جدید پاپ آپ را در لندن باز کرده است. این برنامه میلیون ها کاربر را به صورت روزانه ویدئو می بیند ، بنابراین کاملاً منطقی است که زمان ایجاد یک تجربه IRL فرا رسیده است. فضای جدید با نام TikTok For You House تا 8 اوت برای بازدید در Westfield London در دسترس خواهد بود.

طرفداران برنامه با کمک چندین اتاق که می توانند پس زمینه های مختلفی را ایجاد کنند ، می توانند برای ایجاد محتوا به خانه مراجعه کنند. این فضا دارای یک اتاق رختکن برای زیبایی و چالش های مد و یک آشپزخانه است که به طور خاص برای نمایش دستور العمل های ویروسی ساخته شده است. همراه با ایجاد محتوا ، شرکت کنندگان می توانند به 5 جلسه پوند توسط سازندگان و تأثیرگذارها دسترسی پیدا کنند که می توانند به کاربران در ایجاد برای سیستم عامل کمک کنند. علاوه بر این ، والدین کاربران TikTok همچنین می توانند به جلسات دسترسی داشته باشند ، به آنها کمک می کند تا هنگام استفاده از برنامه از ایمنی کودک خود اطمینان حاصل کنند.

مدیر بازاریابی رویدادهای انگلستان در وستفیلد ، هاریتا شاه در بیانیه ای گفت که “TikTok به یک پدیده فرهنگی تبدیل شده است. این جایی است که بسیاری از بازدید کنندگان ما از آن الهام می گیرند ، خواه این روند مد باشد ، جدیدترین تأثیرگذار یک ظاهر طراحی شده در خانه یا مودهای غذایی. داشتن فضای فیزیکی در وستفیلد لندن به TikTok این فرصت را می دهد تا خریداران و سازندگان جدید را در تجربه کامل 360 در جایی که بهترین سیستم عامل آنلاین با یک تجربه زندگی واقعی ادغام می شود ، غرق کند. “

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>