TikTokers ارزانترین چیز را از طراحان خریداری می کنند

[ad_1]

اگر تا به حال به فروشگاه های گران قیمت طراح رفته اید و فکر کرده اید چه چیزی می توانم اینجا بخرم؟ ، شما در شگفت زده خواهید شد روند جدیدی به TikTok ضربه زده است که خریدارانی که به دنبال دریافت لوکس خود هستند در جستجوی کمترین کالای مارک هایی مانند Chanel ، Saint Laurent و Prada هستند و آن را در شبکه های اجتماعی برجسته می کنند. براق این روند را پس از به اشتراک گذاشتن یکی از کاربران با 50 دلار جاذبه کلیدی Prada و مشاهده بیش از 1 میلیون بازدید از این فیلم ، مشاهده کرد.

اگرچه فکر خرید یک کالای فوق العاده مانند پد های نخی Chanel کاملاً غیرضروری به نظر می رسد ، اما این سایت توضیح داد که جذابیت اصلی این روند ارتباط زیادی با مفهوم جذاب جعبه گشایی دارد. می دانید ، جایی که تأثیرگذاران روند باز کردن بسته خود را با طرفداران به اشتراک می گذارند. برخی دیگر از موارد # ارزانترین چیز شامل پاک کننده برس آرایش ، مرهم لب و یک لیوان شراب لوکس است. قبل از اینکه TikTokers کم هزینه ترین وسایلی را که از Louis Vuitton ، Dior ، Tiffany & Co. و غیره خریداری کرده اند به اشتراک بگذارد ، فیلم ها را بررسی کنید و خود را برای ایجاد فریب آماده کنید.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>