TikTokers با مکان های در حال تلاش برای روند تلنگر مو دهه 70 – تماشای فیلم ها

[ad_1]

آن فرهای حجیم و سبک دهه 70 Farrah Fawcett در کل رسانه های اجتماعی ، به ویژه TikTok ، به یک روش اصلی تبدیل می شوند. این پلتفرم مجموعه ای از ویدئوها است که نشان می دهد مردم سعی در جستجوی ظاهر خود دارند ، موهای از قبل فر شده خود را بالا و پایین می کنند تا سبک شکل بگیرد. این کلیپ ها با آهنگ “من فکر نمی کنم اگر تو را به خانه ببرم” در سال 1985 تنظیم شده اند ، نشان می دهد که در یک لحظه واقعی ، تغییر شکل یک کولی با ظاهر بسیار عجیب و غریب با انتهای برآمده و برآمده ، به استودیوی 54 کاملاً مشکوک حلقه ها. در بیشتر فیلم ها افرادی با موهای صاف یا صاف دیده می شوند ، اما برخی از TikTokers وجود دارد که مدل موی یکپارچه را روی جای خود قرار می دهند و ، عزیزم ، به نظر می رسد بنابراین خوب

در تاریخ 20 آوریل ، TikToker مستقر در شارلوت ، Briana Tisdale ، معروف به ملانین ماری ، قسمت اول آموزش خود را با استفاده از محصولات مراقبت از مو Peculiar Roots در قسمت شستشو ، خرده فروشی و سبک کردن قفسه های خود به اشتراک گذاشت. برای ایجاد فرها ، او با استفاده از میله های فلکسی بزرگ ، قفل های خود را قسمت به قسمت بالا می زند ، سپس موس سبک یکنواخت Flaxseed را اضافه می کند تا همه چیز را در جای خود نگه دارد.

پس از دادن موهایش حدود یک روز و نیم برای خشک شدن (هر چند خودش می گوید) جذابیت سه بهتر بود) ، او برای قسمت دوم برمی گردد. او میله های فلکسی را باز می کند ، خوشحال است که جای خود فرها را نگه داشته است. پس از تلنگر مو ، موهای او به شکل حلقه های زیبا از کنار شانه های او می افتد. اگرچه آنچه در ابتدا Tisdale انتظار داشت نبود ، اما او می گوید از نتیجه نهایی خوشحال است.

اریکا توتن ، TikToker مستقر در واشنگتن دی سی ، نیز در 19 مه به این سرگرمی پیوست. برای آماده سازی ظاهر ، او می گوید جذابیت که او هر قسمت را با محلول تهیه شده با آب و روغن اسپری کرد و سپس موس کفگیر Lotta Body Wrap Me را به محل خود اضافه کرد. او بخش به بخش کار می کرد و حدود چهار تا هشت قفل را در میله های فلکسی 1.5 اینچی پیچید.

بعد از سه روز ، توتن موهایش را رها می کند تا فیلم را فیلمبرداری کند. قبل از اینکه آن را بالا و پایین کند ، انگشتانش را از طریق موهای حلقه ای و کاراملی خود متلاشی می کند. قفل های ژولیده او حلقه های زیبایی در اطراف صورتش ایجاد می کنند.

علاوه بر بودن بسیار لذت بخش ، تماشای این زنان که حالت موهایشان را تأیید می کنند آنچه را که هر کسی که به شما کمک می کند به شما می گوید: آنها همه کاره هستند مثل جهنم، و زرق و برق دار برای بوت شدن. در اینجا امیدواریم TikTokkers بیشتر این روند را ادامه دهند.


داستانهای بیشتری درباره موهای سیاه بخوانید:


اکنون تماشا کنید که یک کارگر بهداشت کل روز شما را رد می کند:

فراموش نکنید که Allure را دنبال کنید اینستاگرام و توییتر.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>