Tilda Swinton شوخی تیموتی Chalamet در کن | ویدئو

[ad_1]

کنز ، فرانسه - 12 ژوئیه: تیلدا سوئینتون و تیموتی چلامت در آن شرکت کردند
منبع تصویر: گتی ایماژ / استفان کاردیناله

شما می توانید تیموتی Chalamet را با نام تیلدا سوینتون صدا کنید. اعزام فرانسوی Costars در 12 جولای در جشنواره فیلم کن فیلم سینمایی وس اندرسون ظاهر شد که با تشویق ایستادن 9 دقیقه ای بینندگان به پایان رسید. در میان همه تشویق ها ، تیلدا موفق شد یک شوخی سریع روی تیموتی بی ادعا بکشد ، و این باعث شد که بیش از نه دقیقه بیش از حد خنده بگیرم.

که در یک ویدیوی توییتر به اشتراک گذاشته شده توسط تنوع رامین ستوده ویراستار اجرایی، در حالی که تیلدا وانمود می کند به پشت او کف می زند ، می توانید تیموتی را در حال لذت بردن از تشویق ها ببینید. کاری که او واقعاً انجام می دهد این است که نام خود را به ژاکت کت و شلوار فلزی خود بچسباند ، و هنگامی که او را برگرداند باعث یک خنده دار شود. اگر آنها در این مراسم از این لذت بسیار لذت ببرند ، ما فقط می توانیم تصور کنیم که چه زنهای بلندی در طول فیلمبرداری با هم اتفاق افتادند. ممکن است ما هرگز از همه جزئیات پشت صحنه آگاهی نداشته باشیم ، اما در حال حاضر ، از لحظه شیطنت بین تیلدا و تیموتی بی ادعا در کلیپ پیش رو لذت خواهیم برد.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>