Tom Holland Shut Down Spider-Man: No Way Home Spoilers را تماشا کنید

[ad_1]

هیچ چیز مخفی نیست که تام هالند در مورد ریختن اسپویلرهای مارول هم تراز با مارک روفالو است. این اشتباهات بی شماری شامل هلند است که عنوان را به اشتراک می گذارد مرد عنکبوتی: دور از خانه و روفالو برای پایان دادن به پایان دادن به Avengers: Infinity War. با این حال ، در هنگام حضور هلند در 23 فوریه در نمایش امشب، او تمام تلاش خود را انجام داد تا به یک سوال از سرزنش جیمی فالون که از او خواسته بود ، واکنش نشان ندهد. فالون در حالی که سعی در واکنش به این بازیگر داشت ، اظهار داشت: “همچنین یک نظریه طرفدار وجود دارد که پیشینیان عنکبوتی شما ، توبی مگوایر و اندرو گارفیلد ، ممکن است در این فیلم بازی کامویی بسازند.” هالند افزود: “اگر آنها شگفت آور باشند ، زیرا آنها هنوز این را به من نگفته اند. و من مرد عنكبوتی هستم و فیلمنامه را از ابتدا تا انتها خوانده ام.” “یک معجزه خواهد بود اگر آنها می توانستند این کار را از من حفظ کنند. اما در حال حاضر ، هیچ کامی از این دو پسر وجود ندارد.”

اما آیا واقعاً این یک معجزه خواهد بود؟ تیم مارول قبلاً چیزهایی را از هلند نگه داشته است و حتی اکنون آنها این موارد را به او داده اند مرد عنکبوتی: راهی به خانه نیست اسکریپت در قطعات کوچک این سیستم اما برای هلند ناامید کننده است. وی به فالون گفت که “من واقعاً هرگز چیزی را خراب نکرده ام” چرا آنها چیزها را از او دور نمی کنند. فالون سریع گفت: “صبر کن ، در حقیقت داری” ، هلند را برای لحظه ای باور نکرد. شما می توانید کل مبادله آنها را ، همراه با سایر اسپویلرهایی که فالون سعی در خارج شدن از هلند دارد ، در فیلم کامل بالا مشاهده کنید.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>