TPH Hair’s New Moisture + Line Care شدید موهای من را دوباره بررسی کرد | بررسی

[ad_1]

وقتی موهای من کاملا خشک شد و من بندها را پایین انداختم ، تعجب نکردم که دیدم موهای من چقدر زیبا است. همچنین بود بنابراین نرم فرها به هم چسبیده بودند اما احساس سفتی نمی کردند. فقط قابل لمس است. به طور معمول ، پس از پایین آوردن موهایم را شل می گذارم ، اما برای پروژه ای که کار می کردم مجبور شدم آن را به صورت موهوک درآورم. مدل مویی که در بالا می بینید نتیجه آن حذف است که کمی موخوره ایجاد می کند زیرا ، خوب ، بگذارید فقط بگوییم من از چند سنجاق بابی استفاده کردم که نه دوستانه موهای من اما همانطور که می بینید ، فرهای باقیمانده کاملاً مشخص و فوق العاده نرم هستند و من خوشحال شدم که دیدم این تعریف به مدت 3 روز دیگر به زیبایی برگزار شد.

من روغن Keep Shining را برای چرخش پس از آزمایش کرم حلقه ای متفاوت مصرف کردم و این فقط یک رویاست. بله ، این باعث می شود رطوبت و درخشش مورد علاقه من در فرهایم ایجاد شود ، اما همچنین برای من ، به نوعی مانند شستشوی فر است. موهای من کمی شکننده بود – من فقط سرپوشم را برداشته بودم و در موقعیتی که می خوابیدم گیر کرده بود. با استفاده از این موها موهایم را دوباره زنده کرد و همچنین باعث حفظ وز مویی شد که ممکن است در غیر این صورت باشد در فرایند در خلیج رخ داده است.

در مورد کرم فر ، من از آن برای شستن و شستشو استفاده کردم ، ابتدا موهای خیس خود را با مرخص کردن معمولی اشباع کردم. من موهایم را به سه قسمت تقسیم کردم و در Curls 4 Day ها راک کردم. می توانستم بلافاصله الگوی خود را شکل دهم از آنجا که وقت زیادی نداشتم ، سشوار تاشو جمع و جور T3 Featherweight و اتصال پخش کننده آن را بیرون آوردم تا به موهایم در روند خشک شدن کمک کند. جمع شد واقعی، همه شما فرهای من معمولاً به طول مشابه آنچه در تصویر بالا می بینید می رسند ، اما ترکیب خشک کن و کرم حلقه ای ممکن است آنها را به طول پیکسی برساند. گرچه بعد از پف کردن آن ، طول موهای من معمول بود.

به طور کلی ، من انتظار داشتم TPH ارائه کند و این کار نیز انجام شد. و برخلاف USPS ، من را ناامید نکرد.

جسیکا کرول ، مدیر محتوا

4B

با احترام به جسیکا کرول

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>